Gerede YeniGün Gazetesi
25. Vergi Haftası Kutlandı
5 Mart 2014 12:47
Font1 Font2 Font3 Font4
25. Vergi Haftası Kutlandı

Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabadağı ve birim amirleri, 25’inci Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Yenigün Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Yenigün Gazetesi ziyaretinde gazetemizin İmtiyaz Sahipleri Serkan Candan ve İlyas Koç’un karşıladığı heyet, Cankoç Medya’ya teşekkür belgesi takdim etti. Gerede Kaymakamı Arslan Yurt’un takdim ettiği belgeyi firmamız adına Serkan Candan aldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabağı, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası çeşitli etkinliklerle Vergi Haftası’nı kutladıklarını belirterek, kamu hizmetlerinin yerine getirilmesi için gerekli kaynakların sağlanmasında vergi bilincinin oluşturulması için çalıştıklarını ifade etti.

Firmamızı ziyaret eden heyete Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Candan teşekkür ederek, vergi bilincinin oluşması noktasında sadece Vergi Haftası’nda değil ilerleyen aylarda da Yenigün Gazetesi’nin çok önemli bir konu olan vergi bilincini okuyucularına aktarmaya devam edeceğini söyledi.

Ayrıca Vergi Haftası nedeniyle Gerede Kaymakamlığı ve Vergi Dairesi Müdürlüğü tarafından 27 Şubat Perşembe günü yemekli bir toplantı düzenlendi. Esentepe Otel’de gerçekleşen bu toplantıya katılım üst düzeyde oldu.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa