Gerede YeniGün Gazetesi
AK Gençler kapı kapı dolaşarak bayrak dağıttı
3 Eylül 2013 09:35
Font1 Font2 Font3 Font4
AK Gençler kapı kapı dolaşarak bayrak dağıttı

Gerede’de, AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle vatandaşlara ve esnafa Türk bayrağı dağıttı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, sosyal faaliyetler kapsamında, 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi kentin çeşitli yerlerinde Türk bayrağı dağıtımı yaptı.

“Her Elde ve İşyerinde Bir Bayrak Dalgalansın” sloganıyla yola çıkan AK Partili gençler, 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi kapı kapı dolaşarak bayrakları esnaflara ve vatandaşlara dağıttılar.

Gerede’yi çalmadık kapı bırakmayarak kırmızı-beyaza bürüyen gençler, yaptıkları işin manevi yükünün ağır olduğunu bildiklerini kaydettiler.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Metin Turunç, Gerede’de solmuş bayrakları gördüklerinde içlerinde bir sızının oluştuğunu ve bundan yola çıkarak ayyıldızlı al bayrağımızı 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi tüm Gerede’ye dağıtmak istediklerini ve üç gün boyunca kapı kapı dolaşarak temin ettikleri Türk Bayraklarını vatandaşlara ve esnaflara dağıttıklarını söyledi.

AK Parti Gençlik Kolları’nın bu tür sosyal faaliyetleri devam ettireceğini de belirten Turunç, toplam 2000 bayrak dağıttıklarını açıkladı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa