Gerede YeniGün Gazetesi
AK Parti seçim startını verdi
11 Şubat 2014 19:15
Font1 Font2 Font3 Font4
AK Parti seçim startını verdi

Mustafa Allar’ın başkan adayı gösterilmesinin ardından, AK Parti ilçe teşkilatı, Cumartesi günü teşkilat binasında seçim startını verdi. Allar, “Projelerimiz hazır, Gerede için yeni hedeflerimiz var.”dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Ömer Baygın, Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, İl Genel Meclis Üyeleri ile Belediye Meclisi üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyelerinin katıldığı kalabalık törende, öğle namazı kılınmasının ardından dualarla seçim startı verildi.

Öğle namazının ardından parti binasında toplanan AK Partililere hitap eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, seçim startını verdiklerini belirterek, “Ancak diyeceksiniz ki, ne zaman biz durduk ki. 12 senedir elhamdülillah partimizin kuruluşundan beri hem yerel hem genelde, başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere çok değerli Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, teşkilatımızın tüm kademesinde çalışan gönül dostlarımız, zaten hiçbir zaman durmadan gece gündüz, yaz-kış, yağmur-çamur demeden çalışıyorlar. Bu çalışmalarımızın mükafatını da her girmiş olduğumuz seçimden alnımızın akıyla çıkarak alıyoruz. Bu gün seçim startımızı vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Başkan Adayımız belirlendi. Meclis üyelerimiz belirlenmek üzere. Projelerimiz hazır. Gerede’mize dair hedeflerimiz var. İki aylık bir süre zarfında da hemşerilerimizle bir araya gelerek, şehrimiz hakkında düşündüğümüz güzel projelerimizi anlatacağız. İyi bir sonuçla da seçimi nihayetlendirmemizi diliyorum. Seçime kalan süre zarfında gayretlerimizi artırarak devam ettirmek için, hepinizden destek istiyoruz” dedi. Konuşmanın ardından AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Gökçe tarafından dua ettirildi. Parti binasında yapılan duanın ardından AK Partililer sahaya inerek pazaryerindeki esnafa hayırlı işler dileyip, kalabalık parti grubuyla vatandaşlardan destek istediler.

Biz, 12 yıldır hep buralardaydık

Ziyaretlerin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, “Zaten biz 12 yıldır sahadayız. İnşallah bu seçime kalan süreç zarfında ekip arkadaşlarımız ile beraber yoğun bir şekilde ziyaretler gerçekleştireceğiz ve inşallah 30 Mart tarihine kadar önümüzdeki yıllar ile alakalı derdimizi, heyecanımızı insanlara anlatmaya çalışacağız. Bizim öncelikli temennimiz ve duamız, yapılan seçimin ilçemiz ve ülkemiz adına hayırlar getirmesidir. 30 Mart seçimleri Türkiye tarihi açısından çok önemli bir seçimdir. Tabi hem yerel seçimler olması ile beraber hem de ülkemizin geleceği adına bulunduğu coğrafyadaki önemi ve pozisyonu adına da çok önemli seçimlerdir. Bu yönü ile de bu seçimi çok önemsediğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Tabi hasbelkader aday ben olmuş olabilirim ama biz teşkilat olarak bu işlere hazırlanıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile beraber yoğun bir şekilde bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da heyecanla, gayretle işimizi yapacağız. İnşallah dün olduğu gibi bugün de bu seçimden galip olarak çıkmayı çok arzu ediyoruz. Cenab-ı Allah’a duamız, hakkımızda ve şehrimiz hakkında hayırlısı ne ise o olsun diyedir. Çalışmaların tamamını seçim koordinasyon merkezi başkanlığında yaptık. Bugün itibari ile istedik ki, halkımızdan dua ve destek isteyelim. Biz, 12 yıldır hep buralardaydık, hep sahadaydık, geziyorduk. Vatandaş ile iç içeydik, düğünde, cenazesinde, farklı organizasyonlarında. Bugün de tabi ki aday olarak kendimizi gösterme imkânına sahip olduk. Bu vesile ile tüm arkadaşlara kolay gelsin diyorum. Seçim çalışmalarının ve seçim sürecinin centilmence, samimiyetle ve gayretle yapılması temennisi ile hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa