Gerede YeniGün Gazetesi
Ak Parti’den gövde gösterisi
18 Şubat 2014 15:36
Font1 Font2 Font3 Font4
Ak Parti’den gövde gösterisi

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere belediye başkan adayı olarak katılacak Ak Partili siyasi isimleri kamuoyuna tanıttı. Yüzlerce partilinin doldurduğu 17 Temmuz Kapalı Spor Salonu miting meydanlarını aratmayan görüntülere sahne oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun da katıldığı tanıtım töreninde Mustafa Allar sahneye davet edildiğinde Geredeliler salonu adeta inletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun tören konuşmasının gündeminde 30 Mart yerel seçimlerinin yanı sıra 17 Aralık operasyonları da yer aldı. “Bu operasyonların niçin yapıldığını biliyoruz” diyen Soylu, 17 Aralık’ın gelişen Türkiye’nin önünü kesmeye yönelik bir operasyon olduğunu savundu ve partisine yönelik gerçekleştirildiğini savunduğu linç kampanyalarına yanıt verdi ve “Kimse sabrımızı sınamasın!”dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ise “Bizler Bolu’yu nakış nakış işledik. Biz Gerede’yi nakış nakış işledik, Biz Göynük’ü, 8 ilçemizi, 3 beldemizi Bolu Merkezi’mizi nakış nakış işledik. Bir şairin şiiri gibi, aşığın mektubu gibi. Mecnun’un Leyla’sına aşkı gibi sahiplendik. Biz inşallah bu süre sonunda bu milletle beraber, şehri nakış nakış işleyen, milletin efendisi değil, hizmetkarı olan, zihniyetle yolumuza devam etmek istiyoruz”dedi.

Törenin sonunda, Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, Gerede adayı Mustafa Allar, Dörtdivan adayı Hasan Uzunoğlu, Göynük adayı Kemal Kazan, Kıbrıscık adayı Kemal Aktaş, Mengen adayı Ramazan Albaş, Mudurnu adayı Metin Soygür, Seben adayı Süleyman Özbağ, Yeniçağa adayı Recayi Çağlar, Taşkesti adayı Saim Çevik, Karacasu adayı İrfan Denizli, Gökçesu Vahit Aydı alkışlar eşliğinde sahneye davet edildi. Özgeçmiş bilgileri ve siyasi yaşamlarının ayrıntıları salondaki katılımcılar için aktarılan siyasi isimler, ardından sahnede el ele kol kola partilileri selamladı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa