Gerede YeniGün Gazetesi
Allar, Deri Sanayi’ne çıkarma yapacak
12 Mart 2014 10:39
Font1 Font2 Font3 Font4
Allar, Deri Sanayi’ne çıkarma yapacak

AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, hafta boyunca seçim çalışmalarını sürdürdü. TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü de Allar’a seçim gezilerinde destek verdi. Allar, bugünden itibaren Deri Sanayi’nde seçim çalışmalarını sürdürecek.

Yenigün aracılığıyla vatandaşlara seslenen Allar, “12 yıldır Ak Eller bölgemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmekte. Hepimiz bunun gururunu yaşıyoruz. Hamd olsun ki bu süre içersinde desteğinizle bir çok hizmete imza atılmış ve Geredemiz gelişen ve büyüyen Türkiye’den hak ettiği payı almıştır. Şimdi biz diyoruz ki; AK Parti ile elde ettiğimiz kazanımları kaybetmeyelim. İktidarımızın gücünü Geredemiz için kullanmaya, hız kesmeden büyüyüp gelişmeye devam edelim. Çünkü Gerede için yapılacak çok işimiz var. Daha da güzel ve müreffeh bir Gerede için vatandaşlarımızın dua ve desteklerini bekliyorum.”dedi.

Allar’ın projeleri

“Gerede hız kesmeyecek, büyüyecek, gelişecek” diyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Allar, “Demirciler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’ni hayata geçireceğiz. Arasta Bölgesini tarihi dokusunu yaşatarak restore edeceğiz. Dayıoğlu Mahallemize Toplum Merkezi yapacağız. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunu Geredemize kazandıracağız. Gerede Gölünü değerlendirerek göl çevresine rekreasyon projesi yapacağız. Bu projemizde 15-20 metre boyunda iskele, yürüyüş yolları ve kamelyalar olacak. Dayıoğlu Deresini ıslah edeceğiz. Ramazan Dede Camimizin çevre düzenlemesi gerçekleşecek. Yamaç Kafe projemiz hayata geçmiş olacak. Kiliseli Tüccar Hanı restore edeceğiz. Geredespor’umuza kamp tesisi ve yarı sentetik çim saha yapacağız. Orman İşletme Müdürlüğü sahasını Kent Ormanı olarak düzenleyeceğiz. Gerede çöplüğünü rehabilite ederek kötü koku ve çevre kirliliğini önlemiş olacağız. 2. Etap TOKİ Projesi hayata geçecek. Jeotermal su aramaya devam edeceğiz. Evsel Atık Su Arıtma Tesisi’ni şehrin dışına taşıyacağız. Deri Sanayimiz Deri OSB’ye taşınmış olacak. Temeli atılan Fakülte binamız tamamlanarak yeni bölümler açılacak. Cezaevinin bulunduğu alana Sosyal Hizmet ve Rehabilitasyon Merkezi yapacağız. Alt geçitlerimiz genişleyecek. Kemerciler Sitesi’ni inşa edeceğiz. Gerede Gölü’nün güneyine villa kent kuracağız.”ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa