Gerede YeniGün Gazetesi
Allar duygusal bıraktı!
5 Kasım 2013 11:53
Font1 Font2 Font3 Font4
Allar duygusal bıraktı!

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Allar, Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusu için son gün olan 01 Kasım Cuma günü görevinden istifa ederek dosyasını AK Parti İl Başkanlığı’na ulaştırdı. Allar’ın aday adaylığını açıklamasıyla birlikte partinin tüm aday adayları netlik kazandı. Ali Ulutürk, Turgut Demiral, Yücel Yılmaz, Av. İsmail Çetin ve Murat Ergüven aday adaylığından çekilen isimler oldular.

AK Parti Gerede Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Allar, dosyasını teslim etmeden önce Yenigün’e özel açıklamada bulundu.

Allar, “Biz inanıyoruz ki milletimiz ve memleketimiz insanları; zorluklar karşısında yılgınlığa düşmeden, yüreklerimizdeki aşkı ve heyecanı korudukça ülkemizle birlikte daha çok büyüyecektir. Samimi bir niyetle çıktığımız bu yola nasibimiz şerefimiz olsun diyerek çıktık. Temsil ettiğimiz makamlar sadece sorumluluk ifade eder. Yapılan ve yapılacak hizmetlerdeki katkımız, yüreği yangın yeri anaların duasından daha muteber değildir. Kendimizi ifade maksadıyla kullanacağımız sıfatlar dürüstlük ve gayret ehli olmanın ötesine geçmez. Halkın ve haklının yanında duruşumuz siyasi hiçbir gelenekle ölçülemez. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu kutlu yürüyüşe katkı ve yürek vermek muradıyla Belediye Başkan aday adayı oldum. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için bu yola başvurdum. Siyaset hayatına atıldığım AK Partimdeki siyasi hayatım boyunca hep doğru olanı yapmaya çalıştım. Şimdi Allah’ım AK bir yol gösterdi ve o yolda ilerliyorum. Rabbim eğer gereken hizmeti veremeyeceksem bana Belediye Başkanlığını nasip etmesin. AK Parti’min iktidarıyla bir şeyler değişti, değişeceklere de bir tuğla ben koyayım istedim. İnşallah Gerede halkımın desteğiyle hayalimdeki Gerede’yi gün yüzüne çıkarma muradım var. AK bir yola çıktık, memleketimiz için hayırlı olsun.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa