Gerede YeniGün Gazetesi
Allar’a enişteden destek!
28 Nisan 2014 14:53
Font1 Font2 Font3 Font4
Allar’a enişteden destek!

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Belediye Başkanı Mustafa Allar’a “Hayırlı Olsun” ziyareti amacıyla ilçemize geldi.

Belediye Başkanı Allar, gerçekleşen ziyarette Gerede’nin bulunduğu konumu ve ulaşmak istediği hedefleri anlattı. Tabakhanelerin taşınması, çöplüğün kalkması ve yeşil alan olması, Karma OSB’de yatırımların ve istihdamın artırılması, üniversite öğrenci sayısının artırılması amacıyla 4 yıllık yüksekokula yeni bölümlerin açılması gibi başlıklarda devam eden çalışmaları ve yapacağı projeleri ile ilgili bilgi veren Allar, Bakan Yardımcısı Fatih Metin’den desteklerinin her zaman olduğu gibi bu dönemde de artarak devam etmesi konusunda isteklerde bulundu.

Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ise “Benim için Gerede demek vefa demektir. Sizlerin bizlere verdiği destek hiçbir zaman unutulmaz. Mustafa Allar kardeşimin 12 yıl önceki heyecanı ne ise şimdide aynı heyecanla işler yaptığını görüyorum. Allah utandırmasın, başarılarınızın devamını diliyorum. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olduğumuzu unutmayın.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa