Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
Amaç güzel bir kere
10 Aralık 2013 18:11
Font1 Font2 Font3 Font4
Amaç güzel bir kere

İlçemizde yürütülen “Sigaradan Bizi Koruyun Projesi” kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

“Sigaradan Bizi Koruyun Projesi Uzmanlar ile Öğrenciler Buluşuyor”  adıyla  ilçemiz okullarına ve öğrencilerine yönelik konferans, seminer ve bilinçlendirme çalışmaları etkinlikler kapsamında yapılacak. Ayrıca bugün gerçekleşecek konferansta öğrencilere bir de sürpriz yapacak olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Sigaradan Bizi Koruyun” yazılı kalemleri ilçedeki öğrencilere dağıtacak.

Konuya ilişkin bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı, hafta boyu devam edecek etkinliklere ilişkin şu bilgileri verdi:

9 -13 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde alanında uzman eğitimci ve yazarlar ilçemizde öğrenciler ve okullarla buluşacak.

Uzman Nörolog Doçent Dr. Ali Akben,  Eğitimci- Yazarlar Ali Erkan Kavaklı, Yusuf Dursun ve Duran Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yapılan planlama doğrultusunda çeşitli konferans ve seminerler verecekler.

Bugün İlçe Gençlik Spor Salonu’nda Uzman Nörolog Doçent Dr.  Ali  Akben’in öğrencilere vereceği “Gençlik ve Sağlık” konulu konferans ile başlayacak  etkinlikler hafta boyunca devam edecek.  Hafta içerisinde konuk yazarlar okullara geçerek öğrencilerle sohbet, söyleşi ve mini konferanslar gerçekleştirecekler.

Öğrencilerin zararlı alışkanlıklardan korunmaları, sağlıklı ve başarılı bireyler olarak yetişmeleri, olumlu davranışlar kazanmalarına katkı sağlanması amaçlanan faaliyetlere öğretmen ve öğrencilerle birlikte velilerde katılabilecekler.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa