Gerede YeniGün Gazetesi
“Amatörde son sene”
29 Aralık 2019 23:08
Font1 Font2 Font3 Font4
“Amatörde son sene”

Bolu 1. Amatör Lig B Grubu’nu namağlup lider bitiren Geredespor’da Başkan İsmail Çetin, teknik heyet ve futbolcuları tebrik eden bir açıklama yayınladı. Çetin’in açıklama içersindeki; “O sene bu sene, Bolu Amatör’de son sene” sloganı ile inşallah “ilk önce BAL, sonra da Profesyonel Lig” ifadeleri dikkat çekti.

Bolu 1. Amatör Lig B Grubu’nda 10 maçın tamamını kazanarak namağlup Play-Off Grubu’na yükselen Geredespor’da Başkan İsmail Çetin, duyduğu mutluluğu anlatan bir açıklama yayınladı.

Çetin açıklamasında; “Böylelikle 10 Maçta 10 galibiyetle grup Lideri olarak Play Off’a kalmaya hak kazandık. Bu başarıdan dolayı Başta Gerede’mizin evladı Teknik Direktörümüz Gökhan Hocaya, Yrd. Ant. Fatih hocaya, emek veren Yönetim Kurulu Üyelerimize, Başkan Yardımcılarıma, her daim desteğini esirgemeyen tüm taraftarlarımıza, özellikle de Soğukcehennem Taraftar Grubumuza, tüm Geredeli hemşehrilerimize, maddi -manevi her daim yanımızda olup destek veren başta kıymetli ve kadim dostum Bolu milletvekilimiz Fehmi Küpçü’ye, yine kıymetli abim ve yine kadim dostum Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a, bu güne kadar her aradığımda bizi boş çevirmeyip maddi destek veren tüm sponsorlarımıza, esnaf ve iş adamlarımıza şahsım ve kulübümüz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

“O sene bu sene, Bolu Amatör’de son sene” sloganı ile “ilk önce BAL, sonra da Profesyonel Lig”  diyorum inşaallah…”ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa