Gerede YeniGün Gazetesi
BAKİ KALAN BU KUBBEDE HOŞ BİR SADA İMİŞ

Veda etmek bizi hep etkiler. Çünkü giden insanlar sevgilerini, emeklerini bırakıp giderler, kalanlar ise bunun üzüntüsünü yaşar. Düşünün, yıllar boyu, uçsuz bucaksız yerlerde birbirine destek olarak uzayan giden rayları. Sürekli beraberdirler. Olmayacak en ağır yükleri taşırlar. Üzerinden binlerce yüzbinlerce yolcu, yük, hayal, sevinç, ayrılık, kazanç ve kayıp geçer durur. Bütün olumsuz koşullara, birlikte karşı koyarlar. Ama hiç yılmazlar. Sonra bir kavşağa gelirler. İşte bu kavşak onları ayıran kavşaktır. Ne yapsalar bunu engelleyemezler.

Bizde birlikte çalıştığımız; yükünü azaltmak için mücadele verdiğimiz Belediye Başkanımız Sayın Ömer Baygın ve Başkan Yardımcımız Sayın Ali Kemal Atay ile birlikte böyle bir yolculuk yaptığımızı düşünüyorum. Hiç unutmayacağımız bir yolculuktur bu. Var olmak, hep beraber güçlü olmak, halkımıza hizmet etmek. Yarınlarda, hepimiz için yeni günler var, ayrılıklar var mutlaka. Ama bu ayrılık gönüllerin ayrılığı değil Elhamdülillah.

Değerli okuyucularım;

Belediye Başkanımız Sayın Ömer Baygın; 27 Mart 2014 Perşembe akşamı personel yemeği düzenledi. O kelimeyi sevmesem de bu bir “veda yemeği” idi. Bütün personelin katıldığı yemek oldukça duygusal geçti. Belediyede personel olarak Onuncu yılımı yaşadığım Belediye Başkanımla Basın Yayın Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak çok yakından çalışma imkânımız oldu. Güzel üslubu, samimi ve sıcak davranışları, çalışkanlığı, soğukkanlılığı, olaylara yaklaşımı, yöneticiliği, yönetişim anlayışı, sözünün eri olması, sayamayacağım kadar birçok özelliği ile bize her zaman örnek oldu. 15 yıllık Belediye Başkanlığı döneminin her anı hizmetle geçen, Şehrü-l emin sıfatını hak eden ve üzerinde taşıyan, oy vermiş vermemiş herkes tarafından emin insan olarak kabul edilmesi… Evet, O’nu anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Belediye Başkanımız Sayın Ömer Baygın’a ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ali Kemal Atay’a bir ömür boyu sağlık, sıhhat, afiyet diliyorum. Aileleri ile birlikte mutluluklar diliyorum. Tecrübe ve bilgi birikimleri ile İlçemize, İlimize, Ülkemize daha nice hayırlı hizmetlerde bulunmalarını yürekten temenni ediyorum.

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinin de İlçemize, İlimize, Ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, Ülkemizde kaos ortamı oluşturmak isteyenlere ve milletin oylarını, milletin iradesini hiçe sayarak sandıksız iktidar arayanlara Milletimizin sandıkta en güzel cevabı vermesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa