Gerede YeniGün Gazetesi
Başkan kim olacak?
11 Temmuz 2014 14:08
Font1 Font2 Font3 Font4
Başkan kim olacak?

Geredespor 25 Temmuz 2014 Cuma günü kongreye gidiyor. 29’uncusu yapılacak kongrede başkan ve yönetim kurulunun seçimi gerçekleştirilecek.

2 yıldır kulübü yöneten mevcut başkan Durmuş Demirkol’un göreve devam edip etmeyeceği belirsizliğini korurken, Geredespor’un başkanlığına aday olacak isim yada isimler de aynı şekilde belirsizlik içersinde.

Göktaş aday mı?    

Geredespor Başkanlığı’na aday olacağı kulislerde konuşulan isimlerin başında Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odası Başkanı Nazım Göktaş geliyor. Göktaş’ın Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’a yakın isimlerden olması bu iddiayı güçlendirirken konuyla ilgili Göktaş’a teklif götürüldüğü de gelen bilgiler arasında. Mevcut Başkan Demirkol’un devam etmemesi durumunda Göktaş’ın Geredespor’un başına geçmesi büyük ihtimal gibi gözüküyor.

Gündeme gelen bir başka başkan adayı olacak isim ise Hasan Hüseyin Akdede. Akdede de bir dönem gündeme gelen isimler arasında yer almıştı.

BAL’a hasret kaldık

2 yıl önce BAL Ligi’nden play-off sonucu düşen Geredespor için 3. Lig’e çıkacak derken yaşanan düşüş şok etkisi yaratırken, geçtiğimiz sezon da Bolu Amatör Kümede şampiyonluğu göğüsleyemeyen takım bu sezon da Amatör Kümede mücadele edecek. Son yıllarda Geredespor’da önemli gelişmeler de yaşandı. Bu gelişmelerin başında taraftar grubu olmayan Geredespor saygılı bir taraftar grubuna kavuştu. Soğuk Cehennem ismi ile toplanan grup hiçbir mücadelede Geredespor’u yalnız bırakmazken, taraftar bu sezon Geredespor’dan şampiyonluk ve BAL Ligi hasretinin sona erdirmesini bekliyor.

Küçümsenecek bir koltuk değil!

25 Temmuz 2014 Cuma günü gerçekleşecek kongrede başkanını seçecek Geredespor’da başkanlık koltuğu küçümsenecek bir koltuk değil. Şöyle ki kimsenin başkanlığına yanaşmadığı dönemde “kulüp lağvolacak” denilirken Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın kulübe sahip çıkarak başkanlığı alması, beraberinde gelen şampiyonluk ve sonrasında 3. Lig’in kapısından yarı finalde dönülmesi Geredespor’un bir çok şeyi başarabileceğinin kanıtı oldu.

29. Olağan Kongrenin ilk bölümünde yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde kongrenin ikinci bölümü 01 Ağustos 2014 Cuma günü yine 18.00’de Belediye Kültür Sitesi’nde gerçekleşecek.

Başkan kim olacak? Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa