Gerede YeniGün Gazetesi
Başkan startı verdi
28 Ocak 2019 10:00
Font1 Font2 Font3 Font4
Başkan startı verdi

Başkan Allar, seçim startını verdi. Ziyaretleri sürdüren Allar, “Gerede halkının yaşam kalitesini ileri seviyeye taşımak için çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde çalışmalarımız durmadan devam edecek.”diye konuştu.  

Sabahın ilk ışıklarında mesaiye başlayan, sürekli vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Mustafa Allar, seçim startını verdi.

Esnaf ve vatandaşları ziyaretlerine devam eden Başkan Allar, insan odaklı belediyecilik anlayışını uyguladıklarını aktardı.

Allar, şunları kaydetti; “Önce Millet, Önce Memleket diyerek çıktığımız bu yolda AK Parti Bolu Milletvekilimiz Fehmi Küpçü, İlçe Başkanımız İsmail Çetin, İl Genel Meclis Üyemiz Yusuf Gökçe, Belediye Meclis Üyelerimiz ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Gerede halkının yaşam kalitesini ileri seviyeye taşımak için çalışıyoruz ve önümüzdeki dönemde çalışmalarımız durmadan devam edecek. Bizim bütün çalışmalarımızın temelinde Gerede’nin daha güzel ve modern bir yapıya bürünmesi var. Bizi göreve getiren halkımızın güvenini ve desteğini boşa çıkarmamak için her gün daha fazla çalışmamız gerekiyor. Yoğun belediye çalışmalarımızın yanında halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Çok çalışmak bizim bu şehre karşı sorumluluğumuzdur. Gerede Belediyesi’ndeki çalışma arkadaşlarımızla sürekli istişare ediyoruz. 5 yıla yakın sürede şehrimize önemli hizmetleri birlikte kazandırdık. Birçok hayali gerçeğe dönüştürerek, ötelenen hizmetleri tamamlamak adına elimizi taşın altına koyduk. Mesai mefhumu gözetmeksizin, gece gündüz bu kadim şehre hizmet ettik. Yapılmaz denen ne varsa üzerine kararlılıkla giderek yapıyoruz”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa