Gerede YeniGün Gazetesi
BU FOTOĞRAF ÇOK ŞEY ANLATIYOR!
12 Haziran 2014 15:38
Font1 Font2 Font3 Font4
BU FOTOĞRAF ÇOK ŞEY ANLATIYOR!

AK PARTİ’DE KRİTİK SAATLER

AK Parti Genel Merkezi, partinin Bolu İl Başkanlığına görevlendirme yapmak üzere yerel siyasette ünlü 3 ismi mülakata davet etti. AK Parti İl Başkanı’nın bugün netlik kazanması beklenirken, gerçekleşen mülakata Eski Milletvekilleri Yüksel Coşkunyürek ve Mehmet Güner ile eski il başkanı Mehmet Emin Güz katıldı.

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü ise ilginç bir ayrıntı dikkat çekti. Erdoğan Kardeşler’in Bolu’daki şubesinin açılışına katılan Bolu Belediye Başkanı Allaaddin Yılmaz, eski Milletvekili Yüksel Coşkunyürek ve görevinden istifa eden İl Başkanı Ömer Sayın Yenigün’ün objektiflerine yansıdı. İl Başkanı konusunun görüşülmediği açılışın ardından Yılmaz, Coşkunyürek ve açılışa katılan bir diğer isim Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz beraber açılışın yapıldığı alandan ayrıldılar.

Bu arada mülakata çağırılan isimler AK Parti’nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ile bir araya geldiler. Ak Parti’de Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde yereldeki teşkilatlara liderlik edecek ismin belirleneceği mülakat sonucunun bugün ilan edilmesi öngörülüyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa