Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
Bu ödül az!
10 Aralık 2013 18:00
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu ödül az!

Gerede Belediyesi Modern Kapalı Pazaryerinden sonra Ramazan Dede Bilgievi ile ödüle layık görüldü. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin 5. sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreninde Eğitime Destek Kategorisinde ödüle layık görülen Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın’ın bu projesiyle eğitim anlamında ilçede büyük bir atılım gerçekleşti ve bir çok öğrenci Bilgi Evi ile eğitimi sevdi. Ayrıca bu proje bir çok il ve ilçeye örnek oldu.

29 Kasım 2013 Cuma akşamı Kayseri’de düzenlenen Ödül törenine Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gerede´de gerçekleştirilen Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun temel atma töreni nedeniyle katılamazken yerine Gerede Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay vekâlet etti. Programa Belediye Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Baki Sungur’da katıldı.

Erciyes Tekir Yaylası Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen Ödül töreninde Gerede Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, ödülü almadan önce yaptığı konuşmasında, “Belediye olarak her alanda yatırım gerçekleştiriyoruz. Ama en büyük yatırım insana yapılan yatırım. Büyükşehir Belediyeleri’nde görülen Bilgievlerini Belediye Başkanımız Sayın Ömer Baygın Gerede halkının hizmetine sundu. Gerede´de Kayseri gibi havası sert insanı mert insanların yaşadığı bir şehir. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül´ün memleketinde Belediyemiz adına bu ödülü almaktan onur ve gurur duydum. Bu organizasyonu düzenleyenlere, kullandıkları oylarıyla bizi bu ödüle layık gören halkımıza teşekkür ediyorum”dedi ve ardından ödülü Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz´un elinden aldı.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin gerçekleştirdiği Yılın Yerel Yöneticileri oylamasında 630 Belediye yarıştı. www.yerelyonetimler.org adresinde gerçekleştirilen oylamada 360.000 oy kullanıldı. 83 belediyenin çeşitli kategorilerde layık görüldüğü ödüller Büyükşehir, İl, İlçe ve Belde Belediyeleri sıralamasıyla verildi. Ödül Töreni uydudan yayın yapan TV 1, Kayseri ve Sivas yerel televizyonlarından canlı verildi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa