Gerede YeniGün Gazetesi
Büyük sessizlik!
17 Eylül 2013 14:07
Font1 Font2 Font3 Font4
Büyük sessizlik!

2014 yerel seçimlerine gün gün yaklaşıldıkça büyük sessizlik başladı. Aday adayı olacak isimler sessiz ve derinden çalışmalarını yürütürken seçim heyecanına yavaş yavaş giriliyor.   

Belediye Başkanlığı için “göreve talip” olan muhtemel isimlerin Belediye Başkanı Ömer Baygın, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Allar, Ali Ulutürk, Halil Alioğlu, Abdullah Güler, Abdullah Özcan, İsmail Çetin, Mehmet Türker, Yücel Yılmaz, Murat Doğanay ve son olarak Turgut Demiral olacağını kamuoyuna duyurmuştuk.

Demiral’e baskı!

Aday adayı olacak isimler sessiz ve derinden çalışmalarını yürütürken, Gerede Deri Sanayi’nde ham deri sektöründe işlevini yürüten firması olan Turgut Demiral’in Belediye Başkanlığı görevine talip olmak için yakın çevresi ile istişare içinde olduğu öğrenildi. Yine çevresi geniş olan Demiral’e bu noktada desteğin büyük olduğu ve yönetim kurulunda yer aldığı partisi AK Parti’den aday adayı olması için kendisine büyük baskı olduğu bilgisine ulaşıldı. Turgut Demiral’in artan bu baskılara karşın adaylığını açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kamuoyuna duyurduğumuz isimler arasında yer alan Murat Doğanay’ın elimize ulaşan son bilgilerde aday adayı olmamaya yakın olduğu öğrenilirken, sürpriz bir gelişme yaşanmazsa Ali Ulutürk, İsmail Çetin ve Yücel Yılmaz’ın kesin olarak aday adaylıklarını açıklayacakları bilgisine ulaşıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa