Gerede YeniGün Gazetesi
Çöpün taşınması için çalışmalar hızlandı
28 Mayıs 2014 20:18
Font1 Font2 Font3 Font4
Çöpün taşınması için çalışmalar hızlandı

Yakın zamanda çöplüğü taşımayı hedefleyen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, çöplüğü şehir dışına taşımak için çalışmalara hız verdi.

Bolu ve Göynük hariç diğer ilçelerinin vahşi depolamadan kaynaklanan çöp sorununu sona erdirecek olan Katı Atık Tesislerinin yapımı için “Bolu İli Katı Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği” ile koordineli olarak çalışmalara devam ettiklerini belirten Başkan Allar, “Çöplerimizin vahşi depolanması bütün İlçelerimizin ortak sorunu. Geçen dönemden devam eden çalışmalara hız kazandırarak yer tespiti yapılan Katı Atık Depolama ve Bertaraf Tesisini inşallah bölgemize kazandırarak vahşi depolamaya son vermek için çaba gösteriyoruz. Çöpün taşınması noktasında çöplük alanındaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bilindiği gibi göreve başlar başlamaz Gerede’de genel bir temizlik yapılması talimatını vermiş ve Gerede çöplerden arındırılmıştı. Güzel ve temiz bir görünüme kavuşan çalışmaların ardından yapılan bu çalışma halkımız tarafından takdirle karşılanmıştı.

Çöpün taşınması için çalışmalar hızlandı Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa