Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
Coştu bir kere!
25 Şubat 2014 12:58
Font1 Font2 Font3 Font4
Coştu bir kere!

Musa Şenel’in takımdan gönderilmesinin ardından coşan Geredespor, bu hafta da Kızıkspor’a bir başka tarife uyguladı. Bolu Belediyespor’u önceki hafta 4-0’la geçen Geredespor, Şenel döneminde 3-2 kaybettiği Kızıkspor’u 8-1 yendi ve BAL Ligi’ne göz kırptı.   

Musa Şenel’in takımdan gönderilmesinin ardından Geredespor adeta coştu. Bolu Belediyespor’u önceki hafta 4-0’la geçen Geredespor, Şenel döneminde 3-2 mağlup olduğu Kızıkspor’dan öcünü aldı. 8-1 gibi farklı bir skorla Kızık’ı geçen Geredespor, bu galibiyetle birlikte Vedat Akgün’le 2’de 2 yaptı ve ölü toprağı üzerinden attı.

Teknik Direktörlük görevine oyuncu-antrenör olarak getirilen deneyimli isim Vedat Akgün’nün takımı Geredespor’un gollerini Cengizhan Koç, Nazif Şengül ve Serkan Bülbül kaydetti.

Cengizhan’dan çift hattrick!

Karşılaşmanın en başarılı ismi şüphesiz Cengizhan Koç oldu. Güzel futbolunu sahalarda ender görülen 6 golle süsleyen Cengizhan, bir karşılaşmada 6 gol atan futbolcu unvanını da eline geçirmiş oldu. Nazif Şengül ve Serkan Bülbül’de karşılaşmada birer gol kaydederek takımlarına destekte bulundular.

İlk devresi 2-1 Geredespor’un üstünlüğüyle biten karşılaşmada perdeyi Nazif Şengül açarken, ikinci gol Cengizhan’ın ayağından geldi.

İkinci yarıya da fırtına gibi başlayan Geredespor, Cengizhan’ın ardı ardına kaydettiği 5 golle farkı 7-1’e kadar getirdi. Kapanışı ise Serkan Bülbül yaptı ve karşılaşma 8-1 Geredespor’un üstünlüğüyle sona erdi.

BAL Ligi’ne geliyoruz mesajı veren Geredespor, ekonomik anlamda da BAL Ligi’ni kaldıracak tek kulüp olarak gösteriliyor. BAL Ligi’nden direk küme düşmesi geçtiğimiz hafta oynadığı İscehisarspor karşılaşması ile neredeyse kesinleşen Mudurnuspor, küme düşmeye göz kırparken Geredespor Bolu Amatör Ligi’nde şampiyon olması halinde direk BAL Ligi’ne katılma hakkını elde edecek.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa