Gerede YeniGün Gazetesi
Emniyette tayin rüzgarı!
23 Temmuz 2014 01:15
Font1 Font2 Font3 Font4
Emniyette tayin rüzgarı!

Emniyette tayin rüzgarı yaşanmaya başladı. Esentepe Bölge Trafik Amiri Güray Aksüt’ün görev yeri değişti. Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev değişimi Güray Aksüt’le de kalmadı.

Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tayinler başladı. Uzun yıllar Esentepe Bölge Trafik Amiri olarak görev yapan Güray Aksüt Bolu’ya tayin oldu. Aksüt’ün Bolu merkezdeki yeni görevi Trafik Tescil Müdür Yardımcılığı olarak açıklandı.

Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tayinler sadece Aksüt ile kalmadı. Komiser Halil Çimen Bolu İzzet Baysal Merkez Amirliği’ne atandı. Ayrıca 5 polisin de görev yerinin değiştiği bilgisine ulaşıldı.

Esentepe Bölge Trafik Amiri Güray Aksüt’ün yerine Bursa ilinde görev yapan Emniyet Amiri Ali Türk atandı. Ayrıca Esentepe Bölge Trafik’e bir de başkomiser ataması yapıldı. Yine ilçe Emniyet Müdürlüğü’nden Bolu İzzet Baysal Merkez Amirliği’ne atanan Halil Çimen komiserin yerine Urfa ili Siverek ilçesinden bir komiserin Gerede’ye atandığı bilgisine ulaşıldı. Görev yeri değişen 5 polisin yerine de çeşitli illerden atamalar yapıldı.

Emniyetteki bu değişim rüzgarının ardından uzun yıllar ilçede görev yapan isimlerin görev yerlerinin değişmesi dikkat çekti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa