Gerede YeniGün Gazetesi
“GEREDE, 5 YIL ÖNCEKİ GEREDE DEĞİL!”
4 Eylül 2021 13:55
Font1 Font2 Font3 Font4
“GEREDE, 5 YIL ÖNCEKİ GEREDE DEĞİL!”

TOBB Başkan Yardımcısı Topuz, “Ersin Kaşka; çok çalışkan, özverili bir kardeşimiz. Böylesine çalışkan insanların olduğu yerde büyüme de kaçınılmaz oluyor.”dedi.

TOBB Disiplin Kurulu Üyesi Ersin Kaşka’yı ziyaret etmek üzere Gerede’ye gelen TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz, Kaşka ile beraber Gerede’de bulunan 2 organize sanayi bölgesini gezdi.

Gerede’nin yaklaşık 5 yıl önceki hali ile şimdiki halinin arasında oldukça büyük farklılıkların olduğunu belirten TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz, “Ersin Kaşka; çok çalışkan, özverili bir kardeşimiz. Böylesine çalışkan insanların olduğu yerde büyüme de kaçınılmaz oluyor. Bunun  örneğini Gerede’de görüyoruz. Gerede’nin 5 yıl önceki haliyle şimdiki hali arasında çok büyük farklılık göze çarpıyor. Benim izlenimim; Gerede’de sanayi hızlı büyüme kaydediyor, bu şekilde büyüme devam ederse Gerede, en fazlı yatırım yapılan ilçeler arasındaki yerini alır.”dedi.

Ali Topuz’un Organize Sanayi Bölgelerine ziyareti esnasında Kaşka, ilçe ekonomisi hakkında bilgi verdi ve liste haline getirdiği bazı talepleri Topuz’a iletti.

TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz aynı zamanda İstanbul Ticaret Borsası başkanlığını da yürütüyor.

“GEREDE, 5 YIL ÖNCEKİ GEREDE DEĞİL!” Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa