Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede oyun havası duayenini ağırladı

Gerede ilçemiz ünlü sanatçı Hakan Gider’i ağırladı. Gerede Sağlık Müdürü Hüseyin Yücel’in misafiri olarak yaklaşık bir hafta boyunca ilçemizde bulunan Hakan Gider’i çok sayıda hayranı yalnız bırakmadı.

Ankara oyun havalarının duayeni Hakan Gider hafta boyunca ilçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ünlü Sanatçı Hakan Gider’e ilçemizden arkadaşları Gerede Sağlık Müdürü Hüseyin Yücel ve İşadamı Turgut Demiral eşlik etti. Gerede’de çok sayıda hayranı ile bir araya gelen Ünlü Sanatçı Hakan Gider, Gerede’nin şirin bir ilçe olduğunu, çocukluk arkadaşı Dr. Hüseyin Yücel’in daveti üzerine buraya geldiğini ifade ederek, “Gerede’de çok sayıda yüreği temiz insan ile karşılaştım. Daha önce tanışmış olduğum değerli arkadaşlarım yine Gerede’de bana eşlik ettiler. Sağ olsunlar burada çok güzel ve unutamayacağım bir hafta geçirdim. İnşallah ilerleyen günlerde burada bir konser vermek isterim. Güzel anılarla ayrılacağım Gerede’den, bu güzel şehirden ve bu şehrin güzel insanlarından Ankara’da her fırsatta bahsedeceğim.”dedi.

Ünlü Sanatçı Hakan Gider son olarak ilçemize sık sık geleceğini vurgulayarak ilçemizden ayrıldı.


Gerede ilçemiz ünlü sanatçı Hakan Gider’i ağırladı. Gerede Sağlık Müdürü Hüseyin Yücel’in misafiri olarak yaklaşık bir hafta boyunca ilçemizde bulunan Hakan Gider’i çok sayıda hayranı yalnız bırakmadı. Ankara oyun havalarının duayeni Hakan Gider hafta boyunca ilçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ünlü Sanatçı Hakan Gider’e ilçemizden arkadaşları Gerede Sağlık Müdürü Hüseyin Yücel ve İşadamı Turgut Demiral eşlik […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler