Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede’de dondular!
10 Eylül 2013 12:41
Font1 Font2 Font3 Font4
Gerede’de dondular!

Bolusporlu yöneticiler ve teknik heyet, yönetici Yunus Çufa’nın ağabeyi İbrahim Çufa’nın cenaze törenine katılmak üzere geldikleri Gerede’de soğuk havadan nasibini aldı. Teknik Direktör Ali Beykoz ve kulüp menajeri, sobanın başında ısındı.

Boluspor Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Çufa’nın ağabeyi İbrahim Çufa, hayata veda etti. Perşembe günü Gerede Yeni Cami’de kılınan öğle ve cenaze namazının ardından toprağa verilen İbrahim Çufa’nın cenaze törenine Boluspor Teknik Direktörü Ali Beykoz, kulüp menajerleri ve bazı yöneticiler de katıldı. Hava sıcaklığının 11 dereceye kadar düştüğü Gerede’de soğuk havanın azizliğine uğrayan Boluspor heyeti, kahvehaneye sığındı. Sobanın başına geçen Teknik Direktör Ali Beykoz ve Müfit İkizoğlu, hem çay içip hem de sobanın sıcağında ısınmaya çalıştı.

Beykoz, burada gazetemize yaptığı açıklamada, “Gerede’ye gelip üşümedik diyen yalan söyler. Değerli ağabeyimiz Yunus Çufa’nın üzüntüsüne ortak olduk. Rabbim, Yunus Çufa ve yakınlarına sabır, merhuma rahmet eylesin.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa