Gerede YeniGün Gazetesi
Göktaş, çiftçilere müjdeyi verdi
10 Eylül 2013 12:49
Font1 Font2 Font3 Font4
Göktaş, çiftçilere müjdeyi verdi

Gerede Ziraat Odası Başkanı Nazım Göktaş, ekin-buğday ekimlerinde ve her türlü çiftçilik faaliyetlerinde daha iyi ve kaliteli tarımın yapılabilmesi için ücretsiz olarak Gerede Ziraat Odası Tarım Mühendisi’ni görevlendirmeye başladıklarını söyledi.

Gerede Ziraat Odası Başkanı Nazım Göktaş, ilçedeki çiftçileri sevindirecek önemli bir çalışmaya imza attıklarını söyledi.

Ekin-buğday ekimlerinde ve her türlü çiftçilik faaliyetlerinde daha iyi ve kaliteli tarımın yapılabilmesi için ücretsiz olarak Gerede Ziraat Odası Tarım Mühendisi’ni görevlendirdiklerini belirten Göktaş, Gerede’deki her çiftçinin Tarım Mühendisi’ni odadan talep edebileceğini söyledi.

Tekke Barajı kurulduktan sonra Gerede’nin tarım merkezi olacağını belirten Nazım Göktaş, ilçede tarımın gelişmesi noktasında çalışmaları tüm hızıyla devam ettirdiklerini söyledi. Sadece Gerede’deki tarımın sorunlarına yoğunlaşmak için 2011 Ziraat Odası seçimlerinde verdiği sözün Yeniçağa ve Mengen şubelerini bağımsız oda yapmak olduğunu ve Yeniçağa’yı bağımsız oda yaptıklarını kaydeden Göktaş, Mengen’in de bağımsız bir oda olabilmesi noktasında çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Göktaş, bundan sonra ekipman olarak sadece Gerede’nin sorunlarıyla daha çok ilgilenileceğini ve bu noktada bağımsız oda çalışmalarını yürüttüklerini sözlerine ekledi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa