Gerede YeniGün Gazetesi
Göktaş, rengini belli etti; “Gönlüm Allar’dan yana”
5 Kasım 2013 11:48
Font1 Font2 Font3 Font4
Göktaş, rengini belli etti; “Gönlüm Allar’dan yana”

Muhtarlar Derneği’nin olağan kongresi 29 Ekim’de gerçekleşti. Tek liste ile seçime gidilen Muhtarlar Derneği’nde Nazım Göktaş yeniden başkan seçildi. Kongreye AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Allar’da katıldı. Göktaş, Yenigün’e yaptığı özel açıklamada yerel seçimde gönlünün Mustafa Allar’dan yana olduğunu söyledi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş, bir kez daha muhtarların güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi. Göktaş’ı ve muhtarları kongrede AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Allar’da yalnız bırakmadı. Yine Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay’da kongreye katılarak, Göktaş’a başarı dileklerini iletti.

90’ın üzerinde muhtarın oy kullandığı seçimde Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş’ın yönetim kurulu listesi şöyle oluştu: Metin Özcan, Ali Karagöz, Dursun Avcı, Abdullah Güler, Erdoğan Bilişik, Yusuf Sevimli, S.Ahmet Aktaş, Halil Zağlıol, Sefer Muratoğlu. Denetim kurulu ise Ramazan Baybars, Hakkı Yalçın, Rasim Timurçin isimlerinden oluştu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş, kongrenin ardından Yenigün’e özel açıklamalarda bulundu. Göktaş, kongrenin Gerede’ye ve köylerimize hayırlı olmasını diledi ve tek liste ile seçime girmesine karşın muhtarların büyük bölümünün kongreye teşrif etmesinin mutluluk verici olduğunu söyledi. Muhtarlar Derneği’nin nerelerden alınıp nereye çıkarıldığını muhtarların unutmadığını belirten Göktaş, gerek köylerin sorunları gerekse hizmet noktasında sonuna dek çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Daha sonra kendisini tebrik etmek üzere kongre alanına gelen Mustafa Allar’a dönen Göktaş, “Yerel seçimlerde ve adaylık noktasında gönlüm Mustafa Allar’dan yana”dedi. Göktaş’ın bu açıklamasından sonra Allar, Göktaş’a teveccühünden ötürü teşekkür etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa