Gerede YeniGün Gazetesi
Gözler PTT’yi Denetleyecek Müfettişlerde!
18 Haziran 2014 14:40
Font1 Font2 Font3 Font4
Gözler PTT’yi Denetleyecek Müfettişlerde!

Birçok vatandaşımızın mağduriyetine sebep olan Gerede PTT’yi şu günlerde müfettiş korkusu sardı. Her an gelmesi beklenen müfettişlerin bu kez PTT’nin canını yakacağı düşünülüyor. Ardı arkası kesilmeyen vukuatlarla gündeme oturan Gerede PTT Şubesi son aylarda artan dağıtım krizi ve aralarında birçok resmi evraklarında yer aldığı mektup ve belgelerin zamanında vatandaşlara ulaştırılmadığı herkes tarafından bilinirken birçok vatandaşımızın mahkemelik olduğu PTT, artık bardağı taşırmış gözüküyor.

Gerede PTT Şubesi yetkililerinin elini kolunu bağlayan personel yetersizliği gibi sebepler olayların fitilini ateşlediği gibi son olarak Dörtdivan İlçesinin dağıtım ağımıza eklenmesi ise işleri iyice arap saçına döndürdü.

Personel bıçak çekti iddiası

İlçemize gönderilen bir personel zamanında ulaştırılmayan birçok önemli evrak sonrası geçtiğimiz hafta vatandaşların tepkisiyle karşılaştı. Baskılara daha fazla dayanamayan personelin vatandaşa bıçak çektiği iddia edildi. Olay sonrası ise personelin Yeniçağa’ya görevlendirildiği söyleniyor.

Gerede müfettişlerin tavrını bekliyor

Siyasetçisinden bürokratına, sokaktaki vatandaşından mağdur olan esnafına kadar her kesimin merakla beklediği müfettişlerin yakın zamanda ilçemizde olacağı öğrenilirken nasıl bir tavır alacakları ise şimdiden meraklı gözlerle bekleniyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa