Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
“Gün Geredespor’un yanında olma günüdür”dediler
14 Ocak 2014 12:14
Font1 Font2 Font3 Font4
“Gün Geredespor’un yanında olma günüdür”dediler

GEREDESPOR ARTIK DAHA GÜÇLÜ

Bolu Amatör Ligi’nde şampiyonluğa yürüyen Geredespor yönetimine 2 işadamı dahil oldu. Sinan Akman ve Cem Kaçar’ın dahil olmasıyla daha da güçlenen Geredespor’da yönetime katılan iki işadamı için basın toplantısı düzenlendi. Sinan Akman ve Cem Kaçar, “Gün Geredespor’un yanında olma günüdür.”ifadesini kullanarak kamuoyuna anlamlı bir mesaj verdiler.

Sinan Akman’ın Ankara ve Bolu’da tanınmış inşaat firması olan Akman İnşaat’ın sahibi olduğu ve 1987 doğumlu genç işadamının Geredespor’a tüm masraflarını karşılayarak bir de forvet hediye ettiği öğrenildi.

Yönetime katılan ikinci isim ise Cem Kaçar oldu. Cem Kaçar’ın İstanbul ve Gerede’de deri ithalatçılığı yaptığı ve Emir Dericilik firmasının sahibi olduğu bilgisine ulaşıldı. Cem Kaçar, grubundan şampiyon olarak çıkan Geredespor’umuzu play-offta 20 maç bekliyor olacak. Bu 20 karşılaşmadan Geredespor’umuzun zaferle ayrılacağına inanıyorum.”dedi.

Geredespor başarırsa!..

Yönetime katılan iki işadamının Geredespor’a güç kattığını belirten Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, “Her iki isim de Geredespor’umuzun olması gereken noktaya ulaşması için çaba gösterdiğimiz bu noktada yönetimimizi daha da güçlü hale getirdiler. Kendilerine Geredespor’u yaşatan ender isimler arasında yer aldıkları için teşekkür ediyorum. Bu iş yürek işi, bu iş gönül işidir. Bugün Akhisar ilçesinin takımı Süper Lig’deyse başarılamayacak bir şeyin olmadığının kanıtıdır. Bizler bu takımı çok güzel noktalara götüreceğimize inanıyoruz. Başarılar geldikçe kulübümüz de aynı oranda güçlenecektir. Kulübümüzün 3. Lig’de olduğunu düşündüğümüzde ilçemize spor müsabakalarının oynanacağı en az 10 Bin kişilik bir stadyum yapılır mı yapılmaz mı? Anlatmak istediğim husus budur. Geredespor başarırsa ilçe kazanır.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa