Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • Sayılı belediyede var, onu da aldı!
  Sayılı belediyede var, onu da aldı!
 • Çalışmalar alt yolda sürüyor
  Çalışmalar alt yolda sürüyor
 • Başkan vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor
  Başkan vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyo
 • BBP İlçe Başkanı hayatını kaybetti
  BBP İlçe Başkanı hayatını kaybetti
 • BAŞKAN, DAVALIK OLAN SU İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU;
  BAŞKAN, DAVALIK OLAN SU İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU
 • 52 MİLYON TL’LİK DEV İHALE BİTTİ
  52 MİLYON TL’LİK DEV İHALE BİTTİ
 • Yenimahalle halkından Başkan’a alışılagelmişin dışında teşekkür!
  Yenimahalle halkından Başkan’a alışılagelmiş
 • Tabakhanede asfalta zarar veren 2 esnafa yasal işlem yapıldı
  Tabakhanede asfalta zarar veren 2 esnafa yasal işl
 • Deri OSB ve Karma OSB’nin suyu Tekke Dere Barajı’ndan verilecek
  Deri OSB ve Karma OSB’nin suyu Tekke Dere Ba
 • Yaylalarda parsel satışları başlıyor
  Yaylalarda parsel satışları başlıyor
“HAYDİ GEREDE”
29 Mart 2014 12:48
Font1 Font2 Font3 Font4
“HAYDİ GEREDE”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, “Bu seçim her ne kadar bir yerel seçim olsa da vatandaşlarımızın öncelikle Başbakanımıza, AK Partimize sahip çıkmasını can-ı yürekten istiyoruz. Biz, milletimizin hizmetkarı olmak için bu göreve talip olduk, makam mevki için değil. Vatandaşlarımızın engin ferasetine güveniyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da AK Parti’ye gönül vereceklerine ben inanıyorum.”dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, 30 Mart yerel seçimleri öncesi Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geniş katılımlı toplantıda konuştu. Yaptığı konuşmada son zamanlarda yaşanan gelişmelerden bahseden Allar, 30 Mart seçimlerinin artık hak batıl mücadelesi haline geldiğini söyledi.

Son süreçte Başbakan Erdoğan’a ve AK Parti’ye karşı yapılanların 1960’da rahmetli Menderes’e, daha sonra ise rahmetli Özal’a yapıldığını belirten Allar, şöyle dedi: “AK Parti bir yol hikayesi… Bu yol sevgi yoludur, bu yol kardeşlerin içinde bulunduğu bir yoldur, bu yol demokrasiye taraf olan insanların içinde bulunduğu, dik ve omurgalı insanların içinde bulunduğu, Başbakanımıza ve millet sevdası ile yanıp tutuşanların içinde bulunduğu bir yoldur. 2001’den bu yana bu davadan alnımız ak, başımız dik olarak çıktık. Yaklaşık 5-6 ay öncesinde başlayan süreçte gönlümüzü verdiğimiz AK Partimizden aday adayı olduk. Netice olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız tarafından AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildik. Samimi niyetle çıktığımız bu yolda rabbim bizleri utandırmasın, memleketimize, memleketimiz insanlarına hayırlı hizmetler etmeyi bizlere nasip etsin. Geredemizde 15 yıl Belediye Başkanlığı yapan ve kimsesizlerin kimi olan, mazlumların yanında olan değerli Belediye Başkanımız Ömer Baygın’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı en kalbi duygularımı sunuyorum. İsmimizin açıklandığı günden bugüne değin Başbakanımızın yolunda çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. 12 yıldır ülkemize hizmet eden Sayın Başbakanımıza bu yerel seçimde sahip çıkmamızı hınca hınç dolan bu salonda bir kez daha ifade etmek istiyorum. 12 yıl önce bu ülkede yoksulluk vardı, yolsuzluk vardı, hastane köşelerinde inim inim inleyen insanlarımız vardı. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Bugün gelinen nokta itibariyle güçlü bir Türkiye haline geldik, eğitimden sağlığa çok önemli kazanımlar elde ettik. Büyüyen Türkiye birilerinin gücüne gitti. Son süreçte Başbakanımıza ve AK Parti’ye karşı alınan tehditleri 1960’da rahmetli Menderes’e, daha sonra rahmetli Özal’a yaptılar. 25 Mayıs ve 17 Aralık olayları bu ülkenin gelişmesinden rahatsız olan dış mihrapların kurguladığı oyunlardır. 1934’lerden 1952’lere kadar ezanı Türkçe okutan zihniyet bugün yaşananları kurgulayan aynı zihniyettir. Vatandaşlarımızın dik ve omurgalı duruşuyla 30 Mart Yerel Seçimlerinden alnımız ak, başımız dik çıkacağımıza yürekten inanıyorum. 30 Mart inananlarla inanmayanların seçimi, hak ve batıl mücadelesi haline geldi. Durmayıp yola devam etmek için gecemizi gündüzümüze katacağız, inşallah bu seçimden alnımızın akıyla çıkacağız.”ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa