Gerede YeniGün Gazetesi
İşçiler Sönmez’i bağrına bastı
5 Mart 2014 12:50
Font1 Font2 Font3 Font4
İşçiler Sönmez’i bağrına bastı

MHP Gerede Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Gerede Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez ve partililer, hafta boyunca esnaf ziyaretlerine devam etti. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Sönmez, deri ve oto sanayinde coşkuyla karşılandı. Sönmez, “Adaylık döneminde olduğu gibi inşallah 30 Mart’tan sonra da çalışmalarımıza hız kesmeden, yorulmadan devam edeceğiz.”dedi

Makinenin başına geçti

Yoğun program temposuna ara vermeden devam eden Gerede Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, deri ve oto sanayindeki işveren ve işçilerin kendisine ve partisinin Belediye Meclis Üyesi Adayları ile İl Genel Meclis Üyesi adaylarına ilgisinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Sönmez’i işçilerin adeta bağrına basması dikkatlerden kaçmadı.

Sıcak ve samimi bir ziyaret gerçekleştiren Sönmez’in deri sanayinde işçilerle birlikte bir süre makine başına geçerek çalışması işçiler tarafından alkışlarla karşılık buldu.

Daha sonra Deri ve Sanayi esnafı ile işçilerin sorunlarını dinleyen Yüksel Sönmez, her sorunun bir çözümü olduğunu, onların sorunlarının kendi sorunu olduğunu ve teker teker bu kendisine aktarılan sorunların çözüleceğini söyledi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa