Gerede YeniGün Gazetesi
Karacasu’ya çıkarma yaptılar
1 Temmuz 2014 14:08
Font1 Font2 Font3 Font4
Karacasu’ya çıkarma yaptılar

Milliyetçi Hareket Partisi Gerede Belediyesi Meclis Üyeleri, Bolu’nun tek MHP’li Belediyesi olan Karacasu’yu ziyaret etti.

Meclis Üyeleri Cem Gül, Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman’ın yaptığı ziyarete duyduğu memnuniyetini dile getiren Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, “Sayın Gerede Belediyesi Meclis Üyelerimizin yaptığı bu ziyaret bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Gerede’yi yakinen tanıyan birisi olarak Milliyetçi Hareket Partisinin bu sene aldığı başarılı sonucu memnuniyetle karşıladım. Umarım Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızın sağlayacağı başarılar, sergiledikleri dik duruş halkımızın teveccühünü de kazanarak önümüzde ki döneme referans olacaktır. 5 yıl göz açıp kapayıncaya geçen bir süreç. Gerede halkı Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediyelerdeki başarılarını bu arkadaşlarımızla hissedecek ve 2019 Yerel Seçimleri’nde gereken refleksi gösterecektir. Arkadaşlarıma başarılar diliyorum”dedi.

Meclis Üyeleri Cem Gül, Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman ise Karacasu Beldemiz’in geçtiğimiz dönemden bu yana Milliyetçi Hareket Partisi ve Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili ile yaşadığı gelişim ve değişime vurgu yaparak, “Milliyetçi Hareket Partisi Belediyelerinin başarılarını anlatmaya zaten gerek yok. Sayın Başkanımız da bu sorumlulukla gereken neyse yapmış ve halkımızın taktirini 2. kez alarak görevine kaldığı yerden devam etmektedir. Başkanımıza başarılarının devamını dileyerek, bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz ve kendilerini Gerede’ye de bekliyoruz.”ifadelerine yer verdiler.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa