Gerede YeniGün Gazetesi
Kaymakam Yurt: “Yeni bir ses getirdiniz”
9 Ekim 2013 12:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Kaymakam Yurt: “Yeni bir ses getirdiniz”

Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Yenigün Gazetesi ve gazetemize bağlı tesislere ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarette gazetemizin bünyesinde bulunan matbaasını da gezen Yurt, işletmemiz ile ilgili bilgi aldı.

Hayırlı olsun ziyareti kapsamında tesislerimizi ve gazetemizi ziyaret eden Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, ilçe basınına yeni bir ses getiren Yenigün’ün ilçemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Kaymakam Yurt, “Bu zor şartlarda Gerede’mize böylesine bir hizmet kazandırdığınız için öncelikle sizleri kutluyorum. Gerede’mizin her alanda gelişip büyümesi gerekiyor. Gerede’ye yeni bir ses getirdiniz. Diğer taraftan şehirde yaşanan her türlü gelişmeleri kamuoyuna aktaran yerel basının her zaman desteklenmesi gerekir. Sizler bu şartlarda bir nevi kamu görevi yapıyorsunuz. Bu görevi en güzel şekilde yapmanız için de güçlü olmanız gerekiyor.” dedi.

Yenigün Gazetesi yöneticileri Serkan Candan ve İlyas Koç ise ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek; “Öncelikle Kaymakamımıza bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz burada matbaacılık ve gazetecilik sektöründe iş yapıyoruz. Ancak özellikle gazetecilik alanında Gerede’mizde bazı sıkıntılar çekmekteyiz, birçok sorunu sizinle birlikte aşacağımıza inanıyoruz.”ifadelerine yer verdiler.

Yaklaşık 1 saatlik sohbetin ardından gazetemizden ayrılan Kaymakam Arslan Yurt, ziyaretten memnun kaldığını dile getirdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa