Gerede YeniGün Gazetesi
KÜPÇÜ ADAY MI?
18 Aralık 2014 14:44
Font1 Font2 Font3 Font4
KÜPÇÜ ADAY MI?

Sinyali bu haberde verdi

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, yaptığı açıklama ile ilçede yapımı devam eden ve başlanacak olan çalışmaları anlattı. Küpçü, muhabirlerimizin yönelttiği “Yeniden Aday mısınız?” sorusuna ise mesaj niteliğinde bir cevap verdi.

Demirciler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nden Adalet Sarayı’na dek ilçede yapılan önemli çalışmaları anlatan Küpçü,  “Son dönemlerde trilyonlarca liralık yatırımı Gerede’ye kazandırdık. Gece gündüz durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genelde Bolu’nun özelde Gerede’mizin bütün işlerine yakından vakıfız.”dedi.     

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede’de şu anda yapımı tamamlanan, devam eden ve proje aşamasında olan yatırımlarla ilgili Belediye Başkanı Mustafa Allar ile beraber imza attığı önemli çalışmaları anlattı.

Sempatik kişiliği, mütevazı ve çalışkanlığı ile vatandaşların büyük beğenisini ve takdirini kazanan Milletvekili Fehmi Küpçü, muhabirlerimizin kendisine yönelttiği “Yeniden Aday Mısınız?” sorusuna karşılık bir takım sinyaller verdi.

Hizmetimize devam edeceğiz

Küpçü, “2011 yılında yemin ederek göreve başladığımızda ağzımızdan çıkan yemin sadece bir sözden ibaret bir cümle değildi. Biz orada halkımıza verdiğimiz sözleri tutacağımızın da yeminini ettik aslında. Bizler büyük Türkiye yolunda hizmetimize devam edeceğiz. Bugün Türkiye’deki en büyük 3 kentsel dönüşüm projesinden birisi Gerede ilçemizde uygulanacak. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatı, Sentetik Çim Saha, 4 Yıllık Yüksekokul inşaatı, Gençlik Merkezi, Deri OSB alt yapı çalışmaları, Şehir arıtma tesisinin başka bir alana yapımı, Ramazan Dede Peyzaj Projesi, Kent Ormanında devam eden çalışmalar, Gerede Belediyesi’ne kazandırılan hibe araçlar, Adalet Sarayı Projesi gibi son dönemlerde trilyonlarca liralık yatırımı Gerede’ye kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz.

Milletimiz kendi iradesine ve kendi içerisinden çıkan değerlerine bugüne kadar hep sahip çıktı. Koltuk sevdasına rabbime şükür bugüne dek düşmedik. Memleketimize nasıl hizmet ederiz diye gecemizi gündüzümüze kattık. Çünkü bulunduğumuz makamlar gelip geçici, hizmetler baki. Geriye dönüp baktığımızda memleketimizde güzel işlerin başarıldığını görüyoruz. Çünkü bizim hedeflerimiz var, şimdi hedefimiz 2023. Bolu Milletvekili olarak bölgemizin bütün sorunlarına çözüm bulma, proje üretme, hazırlanan projelere kaynak sağlama adına gece gündüz durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genelde Bolu’nun özelde Gerede’mizin bütün işlerine yakından vakıfız. Son dönemlerde trilyonlarca liralık yatırımı Gerede’ye kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz.”dedi.

Açıklamasının son bölümünde sık sık esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerinden bahseden Küpçü, “Halkımızın sorunlarını birinci ağızdan alarak çözümler üretiyoruz. Vatandaşlarımızla empati kurmak çok önemli ve bunu yapacağımızı ifade etmiştik.”dedi.

KÜPÇÜ ADAY MI? Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa