Gerede YeniGün Gazetesi
Kurtlar Vadisi yıldızının ikizi Gerede’de bulundu

Kurtlar Vadisi’nin sevilen oyuncusu Hakan Boyav yani namıdeğer (Kara’ya) benzenzerliğiyle bilinen ilçemiz Avukatlarından Uğur Kaya, şehir dışına çıktığı vakit fotoğraf çektirmek isteyenler nedeniyle zor anlar yaşıyor. Dizinin hayranları Avukat Uğur Kaya’nın Kara’ya olan bu benzerliğini fotoğraflamak için adeta sıraya giriyorlar. Hatta Uğur Kaya’nın artık ülke sınırlarında değil yurt dışı ziyaretlerinde de dizi hayranları tarafından yolu kesiliyor. 

Geredeli Avukat Uğur Kaya, Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncularından Kara’ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. “Kara” diyerek yolunu çevirenler olduğunu anlatan Uğur Kaya, bu benzerlikten memnun olsa da zaman zaman sıkıntı çektiğini söyledi. Kara’ya benzediğinden dolayı yolu çevrilen ve ‘Ben o değilim’ demesine rağmen insanların inanmadığını anlatan Avukat Uğur Kaya, son zamanlarda kendisine bu ilginin giderek daha da arttığını söyledi.

Gerede’de ikamet eden Avukat Uğur Kaya, son olarak Rahmet Turizm Şirketi sahibi Sabri Çağlar ile birlikte gittiği Mosquée Al Karaouine- Fes El Bali’de etrafını saran Fes El Bali’li vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı ve onlarla birer hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu olayı görüntüleyen ve sosyal medya aracılığıyla paylaşan Avukat Uğur Kaya, fotoğrafın altına ise iddialı bir yorumda bulundu; “ : ) ben ona değil o bana benziyor” dedi.

720

Foto Altı: Suudi Arabistan’da etrafı insanlarla çevrilen Avukat Uğur Kaya, “Kara” namıyla tanınan oyuncu Hakan Boyav’a benzerliği nedeniyle zor anlar yaşıyor. Etrafını saran insanlarla fotoğraf çektirmek zorunda kalan Kaya, “ben o değilim” dese de kurtulamıyor.


Kurtlar Vadisi’nin sevilen oyuncusu Hakan Boyav yani namıdeğer (Kara’ya) benzenzerliğiyle bilinen ilçemiz Avukatlarından Uğur Kaya, şehir dışına çıktığı vakit fotoğraf çektirmek isteyenler nedeniyle zor anlar yaşıyor. Dizinin hayranları Avukat Uğur Kaya’nın Kara’ya olan bu benzerliğini fotoğraflamak için adeta sıraya giriyorlar. Hatta Uğur Kaya’nın artık ülke sınırlarında değil yurt dışı ziyaretlerinde de dizi hayranları tarafından yolu […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler