Gerede YeniGün Gazetesi
MEYDAN ALLAR’IN!
14 Ocak 2019 14:45
Font1 Font2 Font3 Font4
MEYDAN ALLAR’IN!

AK Parti, İlçe Belediye Başkan Adaylarını dün MKYK Üyesi Büşra Paker’in katılımıyla düzenlenen aday tanıtım toplantısında açıkladı. Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar oldu. Haftalar önce görevi kendisine tevdi edilen Allar, dün aday tanıtım toplantısında açıklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın devam etmesi noktasında karar verdiği Allar, belediye başkan adayı olabilmek için görevinden istifa eden AK Parti eski İlçe Başkanı Ali Şafak ve Ali Ulutürk, Adnan Öztürk, Aytaç Yıldırım, Feyyaz Yazıcı ile aday adaylığı sürecinde yarıştı.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı aday tanıtım toplantısında Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ile AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin de yalnız bırakmadı. Kalabalık bir partili grubun yine Başkan Allar’ı yalnız bırakmaması dikkatlerden kaçmadı.

Salonu inlettiler

MKYK Üyesi Büşra Paker’in sahneye AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar’ı davet etmesiyle salon adeta inledi. “Allar Başkan, Büyük Başkan” şeklinde tezahüratlar yapan kalabalık grup, Allar’ın boynunu yere indirmedi. Allar’ın platforma çıkarken heyecanlı oluşu da dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti’nin diğer ilçe belediye başkan adayları şöyle; Seben: Fatih Kavlak, Mudurnu: Vedat Özkan, Göynük: Kemal Kazan, Taşkesti: Tahsin Özcan, Karacasu: Celal Beydilli, Mengen Zeki Ozulluoğlu, Gökçesu: Sebahattin Sugeçti, Kıbrısçık: Osman Cabgu, Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu, Yeniçağa: Recai Çağlar.

ALLAR, YENİGÜN’E KONUŞTU

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, aday tanıtım toplantısı sonrası Yenigün’e konuştu. Seçimle ilgili umutlu konuşan Allar, 2014 Yerel seçimlerinde elde edilen başarı çıtasını daha üst seviyelere çıkaracaklarını söyledi.

“Seçim atmosferinde olmayacak projeleri açıklayıp insanlarımızın vicdanıyla bugüne dek oynamadık, oynamayacağız.”diyen Allar, “Büyük projelerimiz var, önümüzdeki günlerde açıklayacağız.”dedi. 

AK Parti aday tanıtım toplantısının ardından Yenigün’e özel açıklamalar yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, önemli bir sürecin geride kaldığını, artık seçimin kazanılması için sahaya ineceklerini belirtti.

AK Parti’nin verilen bir söz varsa bunu yerine getiren bir parti olduğunu ve halkın gönlünde bu şekilde taht kurduğunu dile getiren Allar, “İnsanlarımızın karşısına sözünü tutacağımız projelerle çıkacağız. Seçim atmosferinde olmayacak projeleri açıklayıp insanlarımızın vicdanıyla bugüne dek oynamadık, oynamayacağız. Büyük projelerimiz var ve bu projeler bizim yapabileceğimiz projeler. Yaptıklarımızı vatandaşlarımıza iyi anlatacağız. Aksi halde yapılamayacak yüzlerce proje ortaya koy ne olur? Önümüzdeki günlerde seçim bildirimizi açıklayacağız.”dedi.

“5 yıldır şehrimiz için her zaman aşkla, heyecanla ve gururla çalıştık.”diyen Allar, “Ağır taşları yerinden oynattık, kronik ve çözülemez denilen problemleri çözdük. 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin takdiri, Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü Beyefendi, Arzu Aydın Hanımefendi, İl Başkanımız Sayın Nurettin Doğanay Beyefendi, İlçe Başkanımız Sayın İsmail Çetin Beyefendi’nin ve Parti Teşkilatımızın Tüm Kademelerinin destekleriyle yeniden aday gösterildim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteği ile İlçemiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin şahsıma layık gördüğü bu kutsal görevle bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. Bundan önce olduğu gibi “havası sert, insanı mert” Geredemize hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Gerede olacağız, Türkiye olacağız. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etmesin.

Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak 2014 Yerel seçimlerinde elde ettiğimiz başarı çıtamızı daha üst seviyelere çıkaracağız. Bunu başarmak bizlerin elinde. Ben başarılı olacağımıza gönülden inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimden Allah razı olsun.”diye konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın seçim öncesinde 2 büyük proje sözünü de vereceği öğrenildi.

MEYDAN ALLAR’IN! Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa