Gerede YeniGün Gazetesi
MHP genel seçim sürecine start verdi
13 Ekim 2014 16:11
Font1 Font2 Font3 Font4
MHP genel seçim sürecine start verdi

İstanbul ülkü Ocakları Eski Başkanı MHP MKYK üyesi Erdem Karakoç, Cumartesi günü saat 20.30’da MHP İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. Bir çok konunun görüşüldüğü ziyarette Erdem Karakoç, partisinin Gerede ilçe teşkilatını yerel seçimde gösterdiği başarıdan ötürü kutladı. Ancak alınan başarının devam etmesi için Genel seçimde Gerede kontenjanına vatandaşların güvendiği, ilçeye ve Bolu’ya hizmet edebilecek bir aday çıkarmasını ve bu ismi halkın destekleyerek meclise göndermesi gerektiğini belirten Karakoç, istenmeyen bir adayın halkın önüne çıkarılması durumunda yerel seçimde alınan başarının da bir katkısı olmayacağı uyarısında bulundu.

MHP’nin hedefinin iktidar olmak olduğunu belirten Karakoç, genel seçimde çıkarılacak sağlam milletvekili kadrosu ile bunu başaracaklarına inandıklarını, ülkeye hizmet etmek için hazır olduklarını kaydetti.

MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı ve kalabalık bir partili grubun katıldığı parti binasında gerçekleşen ziyarette 2015 genel seçim sürecine start verildiği ve Gerede’den iyi bir milletvekili adayı çıkarabilmek adına çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa