Gerede YeniGün Gazetesi
Müge Anlı aydınlatacak!
27 Ocak 2014 17:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Müge Anlı aydınlatacak!

CİNAYET Mİ DEĞİL Mİ?

58 yaşındaki Gülay B. Perşembe günü Yenimahalle’deki evinin mutfağında ölü bulundu. Olayla ilgili gazetemiz muhabirlerine ulaşan Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekibi, detaylı bilgiler aldı.  

Gerede’de Perşembe günü meydana gelen olayda bir kadın, evinde bıçaklanmış halde ölü bulundu. Bunun üzerine harekete geçen ve Türkiye’de bir çok cinayet vakasını aydınlatan, Atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekibi, gazetemiz muhabirlerine ulaşarak olayla ilgili bilgi aldı. Hayatını kaybeden Gülay B.(57)’nin eşinden bir süre önce ayrılmış olması dikkat çekerken Müge Anlı ve ekibi olayın cinayet mi başka bir nedenle mi? Olduğunu araştırmak üzere harekete geçti.

Yaşanan bu acı olay şöyle gerçekleşti: edinilen bilgiye göre, Yenimahalle’de Gülay B. (57) isimli kadın eşinden ayrılarak çocuklarıyla birlikte yaşamaya başladı. Perşembe günü akşam saatlerinde eve gelen çocuklar, annelerini mutfakta kanlar içinde buldu. Polisi arayarak yardım isteyen çocuklar gözyaşlarına boğulurken, evde inceleme yapıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin ilk incelemelerinde, Gülay B.’nin vücudunda bıçak izlerine rastlandığı öğrenildi.

Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, “Akşam saatlerinde böyle üzücü bir olay yaşandı. Ancak cinayet mi, intihar mı ya da başka bir ölüm mü belli değil. İlk incelemelerde bıçaklandığı görülmüş. Çocukları eve geldiklerinde annelerini mutfakta ölü bulmuşlar. Net ölüm nedenini Adli Tıp Kurumu raporu sonrası öğreneceğiz.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa