Gerede YeniGün Gazetesi
Mütevelli heyet üyeleri seçildi
14 Ocak 2014 12:09
Font1 Font2 Font3 Font4
Mütevelli heyet üyeleri seçildi

06 Ocak Pazartesi günü başlayan İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantıları Cuma günü gerçekleşen oturumla sona erdi. Meclisin son günü seçimlerle bitti. Son oturumda ilçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetlerine, Hayırsever vatandaşlar arasında 2 (iki)’şer adet üye seçimi yapıldı.

Buna göre Merkez ilçe için Mustafa Konuk ve Kenan Bulut, Gerede ilçesi için Durmuş Yüksel ve Şaban Özcan, Dörtdivan ilçesi için Servet Doğangün ve Rıdvan Efe, Göynük ilçesi için Nilgün Yağcı ve Mehmet Akmeşe, Mengen ilçesi için Necati Avcı ve Mustafa Keskin, Mudurnu ilçesi için Mehmet Başal ve İlhan Özmen, Kıbrıscık ilçesi için Mehmet Gülen ve Mehmet Ali Altok, Seben ilçesi için Selahattin akaya ve Özgür Sayhan, Yeniçağa ilçesi için Süleyman Yılmaz ve Hüseyin Başarır isimleri önerildi. Bu isimler meclis üyelerinin oy birliği ile ilçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetlerine seçildi.

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantılarının 03 Şubat 2014 Pazartesi günü başlamasına karar verilen toplantı, Meclis Başkanı Mücahit Kutlu’nun Ocak ayı toplantılarının hayırlı uğurlu olması dileği ve meclis üyelerine teşekkür etmesi ile sona erdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa