Gerede YeniGün Gazetesi
Mutsuz kardeşimizi görmek istemiyoruz
12 Mart 2014 10:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Mutsuz kardeşimizi görmek istemiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, seçim çalışmalarına hafta boyunca deri sanayi ve oto sanayinde devam etti.

MHP İlçe Başkanı Ümit Demir ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile 30 Mart yerel seçimler için destek isteyen Sönmez’e ilginin yoğun olması dikkatlerden kaçmadı. Deri sanayindeki seçim gezisinde çay saatine denk gelen arada işçilerle simitle birlikte çay içen Sönmez, vatandaşlarla içilen çay ve simidin yerini hiçbir şeyin tutamayacağını söyledi. Sönmez, bu haftaki ziyaretinde ise işçilerle gergi kısmında çalıştı ve anılarının tazelendiğini ifade etti.

Deri Sanayi gezisinin ardından bir açıklama yapan MHP Belediye Başkan Adayı Sönmez, “Ekmek parası kolay kazanılmıyor. İşçisiyle işvereniyle tüylü hayvan derilerinden rengarenk mamuller elde etmek kolay iş değildir. Biz, işçisiyle işvereniyle mutsuz kardeşimizi görmek istemiyoruz. Bunun için çıktığımız bu kutlu yolda vatandaşlarımıza karşı mahcup olmamak için mücadele edeceğiz.”dedi.

Tek çatıda birleşelim

“Halkımızın kucakladığı, proje üretebilecek ve en önemlisi ilçemizi güzel noktalara getirebilecek bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Rabbimin izniyle koltuk sevdası değil hizmet etmek için çırpınan kaliteli bir ekip oluşturduk. Ekibimize seçim gezilerimizde vatandaşlarımız güvendiklerini ve güzel bir liste oluşturduğumuzu belirtiyorlar. ‘Takdir halkımızındır’ diyerek çıktığımız yolda aldığımız bu teveccühler bizlerin bir kat daha fazla çalışmasına, daha fazla proje üretmemize sebep oluyor. Halkımıza projelerimizi aktarmaya devam ediyoruz ve çok güzel teveccühler alıyor, almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. Tıpkı Karabük ilimiz, Kızılhamam ilçemiz gibi Gerede’miz hizmet nedir görecek. Şu anda halkımızın istekleri doğrultusunda istişareler yaparak projeler üretmeye devam ediyoruz. Halkımızın isteklerini baz alarak II. etap projelerimizi neredeyse tamamladık.”dedi.

Açıklamasının devamında Karabük ili ve Kızılcahamam ilçesinin geçmişteki durumu ile şimdiki haline dikkat çeken Sönmez, “Şimdi Karabük ve Kızılcahamam halkının gerçekleştirdiği özgüveni gerçekleştirme günüdür. Tek çatı altında birleşelim ve Gerede’mizi MHP ile güzelleştirelim. Her zaman belirttiğimiz gibi, işte Karabük ilimiz dün ne idi şimdi ne oldu, işte Kızılhamam ilçemiz dün ne idi şimdi ne oldu? Bunu hep beraber düşünmemiz gerekiyor. Rabbimden hayırlısını diliyoruz.”ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa