Gerede YeniGün Gazetesi
Nasibimiz şerefimiz olsun
5 Şubat 2014 11:12
Font1 Font2 Font3 Font4
Nasibimiz şerefimiz olsun

Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve AK Parti Genel Merkezi Gerede Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Allar ismine onayı vererek, Cuma günü geç saatlerde AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı “Mustafa Allar” olarak duyuruldu.

Yaşanan bu gelişme ile birlikte “Yenigün” aldığı doğru istihbaratları okuyucularına yansıtarak hedefi 12’den vurdu. Bilindiği gibi AK Parti’nin Belediye Başkan Adayının yaklaşık 2,5 ay önce Mustafa Allar olduğunu okuyucularına gazeteniz Yenigün aktarma başarısı gösterdi.

Başbakan Erdoğan, AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Allar’a onayı verdi ve AK Parti Genel Merkezi Cuma günü geç saatlerde Allar’ın partinin adayı olduğunu resmen kamuoyuna duyurdu.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, Yenigün’e özel açıklamalarda bulundu. Bir nevi teşekkür açıklaması yapan Allar, “AK Parti; AK bir yolun, bu milletin, bu millete sevdalı insanların hikayesi. “Böylesine güzel bir sevdada birleşmek aşkıyla bu sevda ve azim ile bir insanın memleketine hizmet etmesi kadar güzel bir şey olabilir mi?” Düşüncesiyle nasibimiz şerefimiz olsun diyerek samimi çıktığımız yolda partim bana Belediye Başkan Adaylığını layık gördü. Başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Milletvekillerimiz Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun, Gerede Belediye Başkanımız Ömer Baygın, AK Parti İl Başkanımız Ömer Sayın ve İlçe Başkanımız Ali Şafak, partimizin çeşitli kademelerindeki diğer mesai arkadaşlarıma ve tüm değerli hemşehrilerime candan teşekkür ederim.

Hakkın rızasını gözeterek halkımıza hizmet etmek için biz bu yola çıktık. Nasibimizde varsa yüce Rabbimin izniyle Gerede’ye hizmet etmek istiyoruz ve Rabbim hayırlısı ise nasip etsin düşüncesiyle biz gereken çalışmalarımızı yapacağız. Bu noktada şunu net bir şekilde ifade edeyim, amacımız makam mevki elde etmek değil. Amacımız Gerede’ye hizmet etmektir. Rabbim çıktığımız yolda bizleri utandırmasın diyor, tüm Gerede halkımızın dua ve desteklerini bekliyor saygılar sunuyorum.”dedi.

AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar’ın isminin açıklanmasıyla birlikte hafta sonu parti binasına gelen vatandaşlar Allar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Allar, gelen tüm vatandaşları ayakta karşılayarak hayırlı olsun ziyaretine gelen vatandaşlara teşekkür etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa