Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
Necati Demir güven tazeledi
5 Mart 2014 12:49
Font1 Font2 Font3 Font4
Necati Demir güven tazeledi

Gerede Tabak Esnaf Odası kongresi 27 Şubat Perşembe günü Gerdersan A.Ş. fabrikasının toplantı salonunda gerçekleşti. BESOB Başkanı Tahir Gayret’in de katıldığı genel kurulda mevcut başkan Necati Demir, tek liste ile girilen seçimde yeniden başkanlık görevine seçildi.

Gerede Tabak Esnaf Odası kongresi yapılan seçimle gerçekleşti. 27 Şubat Perşembe günü Gerdersan A.Ş. fabrikası toplantı salonunda yapılan kongreye tabak esnafı büyük ilgi gösterdi.

Kongreye katılan BESOB Başkanı Tahir Gayret, oy birliği ile divan başkanlığına seçildi. Ayrıca kongreye Bolu Bakkallar ve Şekerciler Odası Başkanı Selahattin Ayen’de katıldı.

Gayret, burada bir konuşma yaparak, “Sadece aidat almadan başka odalar ne iş yapar” diye bir terim vardır ve genelde kullanılır. Ama şu bilinmelidir ki odalardan eğer talepler getirilirse her şey yapılabilir, yapılamayacak hiçbir şey yok. Biz hep kendi yağımızda kavrulmaya alışmışız ve o noktada gidiyoruz. BESOB Başkanı seçildiğimden beri gördüğüm bir eksiklik de eğitim. Tahsil eğitimi değil bahsetmek istediğim konu her iş branşının kendi branşında eğitim alması gerekiyor. İnşallah bir 4 sene sonra buluşmak ümidiyle Tabak ve Esnaf Odası kongresi ilçemize, memleketimize hayırlar getirsin.”dedi.

Gayret’in konuşmasının ardından odanın yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu faaliyet raporu ve 4 yıllık bilanço tablosu açıklanarak oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra bir teşekkür konuşması yapan Gerede Tabak ve Esnaf Odası Başkanı Necati Demir, “Geçen 4 yılın ardından yeniden odamızın başkanlığına şahsımı layık gören tüm tabak camiasına teşekkür ediyorum.”dedi.

Seçimin ardından Gerede Tabak ve Esnaf Odası yönetimi şu isimlerden oluştu: Necati Demir (Başkan), Sabri Karagözoğlu, Selami Bağlan, Rıdvan Kuzu, Musa Yılmaz, Yaşar Öztürk, Eşref Töngemen. Denetim Kurulu: Yusuf Esmer, İsmail Çağlar, Üsame Aybar.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa