Gerede YeniGün Gazetesi
Öğretmenlere çiğ köfteli kutlama
27 Kasım 2013 14:18
Font1 Font2 Font3 Font4
Öğretmenlere çiğ köfteli kutlama

Gerede’de öğretmenler, günlerini çiğ köfte partisiyle kutladı. Protokolün yoğun ilgisine karşın öğretmenlerden ve halktan yapılan organizasyona ilgi az oldu.   

Gerede Avni Akyol Öğretmen Evi Müdürü Murat Ergüven tarafından organize edilen öğretmenler günü çiğ köfte partisine İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, İlçe Belediye Başkanı Ömer Baygın, İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan, Ak Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak, İl Genel Meclis Üyesi Metin Demirbilek, CHP İlçe Başkanı Bekir Uzun, MHP İlçe Başkanı Faik Halıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı ile az sayıda öğretmen ve emekli eğitimciler katıldı.

Gecede sanatçı Çağdaş Akman, seslendirdiği parçalarla katılımcıları eğlendirmeyi başarırken öğretmenler gününde gelenek haline gelen çiğ köfte partisinin bu yıl öğretmenler tarafından ilgi görmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Gerede Öğretmen Evi Müdürü Murat Ergüven, “Öğretmenler gününü kutlama programları çerçevesinde Öğretmen Evi olarak çiğ köfte partisi ve canlı müzik etkinliği düzenledik. Değişik bir aktivite olmasını ve öğretmenlerin kaynaşmasını istedik. Geleneksel hale gelen çiğ köfteli kutlama programımızın güzel olduğu kanaatindeyiz. Gecemize destek olan herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa