Gerede YeniGün Gazetesi
Paralar kasada kaldı!
18 Haziran 2014 14:32
Font1 Font2 Font3 Font4
Paralar kasada kaldı!

Gerede Belediyesi’nde önemli kararlar almaya devam eden Belediye Başkanı Mustafa Allar, park bahçe işlerini ihale etmeyerek belediyenin kasasında büyük bir miktarın kalmasını sağlarken yine giderleri Gerede Belediyesi tarafından karşılanan mezbahaneyi kiraya vererek hem buradan gelir sağlanması noktasında akıllı bir adım attı hem de ticaretten gelen tecrübesini bir kez daha belediyede uygulamayı başardı.

Böylece kiralanan mezbahaneden aylık gelir elde edecek olan Gerede Belediyesi, mezbahanenin giderleri için kasasından para harcamayacak.

Konuya ilişkin Gerede Belediyesi tarafından gazetemize yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Mülkiyeti Gerede Belediyesine ait, Demirciler Mahallesi 157 ada 12 nolu parselde kayıtlı, toplam 596,5 m2 kapalı alana sahip Gerede Belediyesi Mezbahanesi’nin, Mezbahane olarak işletilmek üzere demirbaşları ile birlikte 1 yıl süre ile kiralanmıştır.

12 Haziran Perşembe günü saat:14.30’da Gerede Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda, Belediye Başkan Vekili İsmail Çetin’in Başkanlığında gerçekleşen ihaleyi Fikret Demirer 1050,00 TL’ye kazandı. Söz konusu Mezbahane kiralama işi Belediye Encümeni tarafından onaylanmıştır.”

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa