Gerede YeniGün Gazetesi
Polat’ın fabrikası vergi rekortmeni oldu
18 Haziran 2014 14:30
Font1 Font2 Font3 Font4
Polat’ın fabrikası vergi rekortmeni oldu

Bolu Defterdarlığı 2013 yılı kurumlar vergi rekortmenleri listesini açıkladı. Rekortmenin değişmediği listede Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar’ı olarak tanınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’ın ortaklarından olduğu Nova Orman Ürünleri A.Ş. Gerede Kurumlar Vergisi rekortmeni oldu.

Bolu’daki ilk 100 rekortmen listeye ise Gerede’den 20 firma girmeyi başardı. Kimyacılar, Dericiler ve akaryakıt işletmecileri bu yılda üst sıraları kaptırmadı.

Bolu kurumlar vergisi rekortmenler listesinin 4’üncü sırasında yer alan Nova Orman Ürünleri A.Ş., Gerede’de en fazla vergi veren firma olmayı başararak Gerede Vergi Rekortmenliği unvanını korudu.

Nova Orman Ürünleri, 950.473,97 TL vergiyle ilk sıraya yerleşirken, Bolu kurumlar vergisi rekortmenleri listesinin 5’inci sırasında yer alan Arba Kimya, Gerede rekortmenler listesinin ikinci sırasında yer aldı. Rekortmenler listesinin 3’üncüsü ise deri sanayinden oldu. Birlik Deri Tic.Ltd.Şti. 817.796,16 TL ödediği vergi ile il listesinde 29, Gerede’de ise 3’üncü sıradaki yerini aldı.

Gerede’de istihdam ettiği personel sayısı ve vizyonu ile dünyada adından söz ettiren Nova Orman Ürünleri A.Ş., bu yıl rekortmenler listesinin en tepesinde yer alışıyla üretim hacmini artırdığını bir kez daha kanıtladı.

Nova Orman Ürünleri A.Ş.

Arba Kimya Tic.Ltd.Şti.

Birlik Deri Tic.Ltd.Şti.

Yüksel Nakliyat Tic.Ltd.Şti.

Tobo Yapı Tic.Ltd.Şti.

Modaş A.Ş.

Ceylanlar İnş. Tic.ltd.şti.

Fazlıoğlu Deri Tic.Ltd.Şti.

Çalışganlar Deri Tic.Ltd.Şti.

Çobanoğlu Tic.Ltd.Şti.

Efeler Deri Tic.Ltd.Şti.

Güven Beton Tic.Ltd.Şti.

Arifoğulları Deri Tic.Ltd.Şti.

Öz mizan Deri Tic.Ltd.Şti.

Allar pet. Tic.Ltd.Şti.

Aktaşlar Deri Tic.Ltd.Şti.

Yükseller Deri Tic.Ltd.Şti.

Bir-tek Deri Tic.Ltd.Şti.

Halıcıoğlu Deri Tic.Ltd.Şti.

Özdersan Tic.Ltd.Şti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa