Gerede YeniGün Gazetesi
Ramazan Çelik öldü dediler!..

Geredeli Ramazan Çelik, yine yaptı yapacağını. Ünlü şarkıcının Çarşamba günü sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan yoğun bakıma kaldırıldığı fotoları güne damga vurdu. Ancak Çelik’in durumunun iyi olduğu ve sanatçının çıkış şarkısı olan “Boluluyum Bolulu”ya klip çekmek üzere rol gereği yoğun bakıma girdiği anlaşılınca gerçek ortaya çıktı. Çelik, daha klip yayınlanmadan iyi reklam yaptı.  

Geredeli ünlü şarkıcı Ramazan Çelik’in Bolu’da aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldığı haberi Çarşamba günü sosyal paylaşım sitelerinde gündem oldu. Yoğun bakım ünitesine alınan Ramazan Çelik’e nabzının durması üzerine elektro şok uygulandığı haberleri yayılmaya başladı ama sonra gerçek ortaya çıktı. çıkış şarkısı olan “Boluluyum Bolulu”ya klip çekmek üzere rol gereği yoğun bakıma girdiği belirtilen Ramazan Çelik, “Boluluyum Bolulu” şarkısıyla yeniden hayata döndü!

Sonunda muradına eren Çelik, çıkış parçası Boluluyum Bolulu’ya uzun süredir klip çekmek istiyordu ve sonunda klip hayalini de gerçekleştirmiş oldu. Bolu’da hizmet veren özel bir hastanenin kendisine sponsor olması üzerine kolları sıvayan ünlü şarkıcı klip çekim adresi olarak da bu hastaneyi belirledi. Çarşamba günü öğle saatlerinde kameraların karşısına geçen Çelik, çıkış parçası için çekmeye başladığı yeni klibinin senaryosunu da açıkladı. Senaryo gereği aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı, doktorlar tarafından yoğun bakıma alınır. Nabzının durması üzerine elektro şok uygulanan ünlü şarkıcı, burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamaz. Tüm ümitlerin sona erdiği anlarda ünlü şarkıcı duyduğu “Boluluyum Bolulu” şarkısıyla yeniden hayata döner.

Müzik piyasalarında ses getiren ünlü şarkıcı, Boluluyum Bolu şarkısı kadar klibiyle de artık sevenlerinin karşısına çıkmaktan mutlu olduğunu söyleyerek sözlerini tamamladı. Geredeli Ramazan Çelik’in klibinin yayına gireceği tarih hakkında net bir bilgi verilmedi.


Geredeli Ramazan Çelik, yine yaptı yapacağını. Ünlü şarkıcının Çarşamba günü sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan yoğun bakıma kaldırıldığı fotoları güne damga vurdu. Ancak Çelik’in durumunun iyi olduğu ve sanatçının çıkış şarkısı olan “Boluluyum Bolulu”ya klip çekmek üzere rol gereği yoğun bakıma girdiği anlaşılınca gerçek ortaya çıktı. Çelik, daha klip yayınlanmadan iyi reklam yaptı.   Geredeli ünlü […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler