Gerede YeniGün Gazetesi
Sağol, gazetecilere Narven’i gezdirdi
15 Mayıs 2014 10:56
Font1 Font2 Font3 Font4
Sağol, gazetecilere Narven’i gezdirdi

Bolu’nun turizm şehri olması için atılan en önemli adımlardan biri olan Narven Termal Kasaba hızla yükselmeye devam ederken, dericilik denildiğinde sektörde ilk akla gelen isimlerden olan Ali Sağol, Gerede’deki basın mensuplarını bir araya getirerek Narven Termal Kasaba’yı gezdirdi.

Bolu için önemli bir proje olan Narven Termal Kasaba’da çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, deri işletmecisi Ali Sağol, Gerede’deki basın mensuplarına Narven Termal Kasaba’yı gezdirdi.

Basını Narven’de ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden ve İl Genel Meclis Başkanı olduğu dönemde bu projeyi hayata geçirmek için büyük uğraş sergileyenlerden biri olan Halit Yıldız, “Bu bizim hayalimizdi. Narven 7 bin 500 kişinin konaklayacağı bir kasaba olacaktır. Yani merkezi nüfus bakımından Bolu’nun en büyük ilçesi Gerede’den sonra 2’nci büyük nüfusa sahip bir yer olacaktır.”dedi.

Basını yükselmeye devam eden Narven Projesi için bir araya getiren derici işadamı Ali Sağol ise “Başta Halit Bey olmak üzere bütün Narven ailesine teşekkür ediyorum. Narvenle ilgili daha önceden duyduklarımız, bildiklerimiz vardı. Şimdi daha ayrıntılı öğrendik. Gerçekten turizm kenti olma yolunda ilerleyen Bolu’da çok ciddi bir projeyi hayata geçirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Gelişen şartlar gereği belki de ufku açık, daha güzel projeler üretebiliyoruz. 10 yıl 15 yıl önce bu proje hayata geçmiş olsa bu kadar geniş çaplı bir proje olmayabilirdi.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa