Gerede YeniGün Gazetesi
Silkinmenin vakti geldi!
17 Eylül 2013 14:00
Font1 Font2 Font3 Font4
Silkinmenin vakti geldi!

Geredespor’un şanssız bir şekilde play-off mücadelesinde küme düşmesinin ardından bu sezon Bolu Amatör Küme’de mücadele edecek genç bir kadro kuruldu. Son derece hırslı olan bu kadro Geredespor’un geleceğine büyük yön verecek. Geredespor’un Bolu Amatör Küme’de şampiyon olduğu sezon kadronun sil baştan değiştirilmesi işe yaramadı. Her ne olursa olsun takımın iskeleti bozulmayacak.   

Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, takımın Cumartesi ve Pazar günkü antrenmanlarını izledi.

Takımdaki son durumu yakından takip eden Demirkol, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Demirkol, “Geçtiğimiz sezon yönetim olarak her şeyi yaptık. BAL Ligi’nde en çok puan topladığımız sezondu. Ancak tüm bunlara rağmen play-off’da yenilerek BAL Ligi’ne veda ettik. Her şey bitti mi? Bitmedi. Bu bize bir noktada ders oldu. Artık adımlarımızı daha sağlam atacağız. Her işte bir hayır vardır. Bu yaşadıklarımız belki de hiç yaşanmamış bir başlangıcın vesilesi olacak. 3. Lig’de bu takım bir gün olacak, o gün bugün yaşadıklarımızı tatlı bir anı olarak anacağız.”dedi.

Takım Şenol’a emanet

Geredespor Kulüp Başkanı Durmuş Demirkol, “Bu yıl Geredespor’umuz için gecemizi gündüzümüze katarak yönetim kurulumuzla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2. ve 3. Lig’de birçok takımı çalıştıran Musa Şenol’u takımızın başına getirdik. Yine kaleci ve genel antrenör olarak Osman hocamız görevinin başında. Bu yıl sıkı çalışıyoruz. Takımdan umutluyuz, taraftarımıza izlemek istediği futbolu izletmek istiyoruz. Biz özellikle ekonomik yönden olmak üzere her yönden tedbirlerimizi alarak yolumuza devam ediyoruz. Biz bunları yaparken taraftarımızdan da bir şey istiyoruz; Geredespor demiyorum, Geredespor’umuza destek. Kimi sesiyle, kimi yüreğiyle, kimisi nakdi olarak sahip çıkalım, takımımızı yaşatalım. Bizim de gönül verdiğimiz renklerimiz olsun, evlatlarımız Geredespor’da yetişip profesyonel futbolcu olsun. Artık bazı şeylerin, silkinmenin vakti geldi diye düşünüyorum.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa