Gerede YeniGün Gazetesi
Turnuva kıran kırana geçiyor
30 Nisan 2018 11:04
Font1 Font2 Font3 Font4
Turnuva kıran kırana geçiyor

Gerede Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen, bu yılda 33.’sü gerçekleştirilen Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası’nda mücadeleler kıran kırana gerçekleşiyor.

25 Nisan 2018 Salı günü başlayan turnuvanın açılış karşılaşması Yeni Mahalle Ortaokulu ve Esentepe Ortaokulu arasında gerçekleşti. Karşılaşma 5-0 Esentepe Ortaokulu’nun galibiyeti ile sonuçlandı. Günün ikinci karşılaşmasında Eyüp Özdemir İmam Hatip Ortaokulu, M.Z. Güzelce Ortaokulu’nu 4-1 ile mağlup etti.

26 Nisan’da oynanan günün ilk karşılaşmasında ise; S.M. Dayıoğlu Ortaokulu, Gerede Ortaokulu’nu 9-2 mağlup etti. İkinci karşılaşmada da M.Z. Güzelce Ortaokulu Esentepe Ortaokulu’nu 5-1 yenmeyi başardı.

Haftanın son karşılaşmalarında Esentepe Ortaokulu, Eyüp Özdemir İmam Hatip Ortaokulu’nu 3-1 ile mağlup ederken, M.Z. Güzelce Ortaokulu, Yenimahalle Ortaokulu’nu 9-0 mağlup etti.

Ortaokullararası 33.’sü düzenlenen futbol turnuvası, 30 Nisan 2018 Pazartesi günü Gerede Ortaokulu ile 100. Ortaokulu, Yenimahalle Ortaokulu ile Eyüp Özdemir İmam Hatip Ortaokulu karşılaşmaları ile devam edecek.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa