Gerede YeniGün Gazetesi
Ünlü menajerden Boluspor’a mesaj var!
4 Haziran 2014 17:02
Font1 Font2 Font3 Font4
Ünlü menajerden Boluspor’a mesaj var!

Belçika Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Anderlecht’in Geredeli menajeri Bekir Tetik, Boluspor Kulübü’nün kendisinden faydalanması gerektiğini söyleyerek, “Boluspor’a destek olmak istiyorum” dedi.

Yurt dışında yaşayan ender Geredelilerden olan ve Belçika’nın en büyük kulübü olan Anderlecht’in menajerliğini yapan Bekir Tetik, Belçika’daki genç milli oyuncuların ve yetenekli yabancı oyuncuların Boluspor’da değerlendirilebileceğini söyledi.

Tetik, yaptığı açıklamada, “Ben kendi memleketime bedava oyuncular tavsiye ediyorum. Kamuoyu bunu bilsin. Geçtiğimiz yıllarda Togolu oyuncular getirdik fazla şans bulamadılar. Uzakdoğu’ya 27 oyuncu verdim ancak kendi memleketime bir türlü yardımcı olamadım” dedi.

Anderlecht’te forma giyen Quate adlı ön liberoyu West Ham takımının transfer etmek için görüşmelere başlandığını söyleyen Tetik, “Levent Eriş zamanında 3 oyuncu getirdik, yabancıdan daha yabancı muamele gördük. Türkiye’ye getirdiğimiz ve Süper Lig’de oynamış oyuncular içinde Gençlerbirliği’nde forma giyen Jeremi, Yattara, Youla, Mbayo, Lukaku, Mustafa Yücedağ, Bülent Akın ve Skoko gibi birçok isim var” şeklinde konuştu.

Ünlü menajerden Boluspor’a mesaj var! Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa