Gerede YeniGün Gazetesi
Vadi ekibi Gerede’ye çıkarma yaptı

MEV İş Sağlığı ve Güvenliği firmasını açtılar

Gerede ilçemize Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ilk ve tek onaylı MEV İş Sağlığı ve Güvenliği şirketinin açılışı Cuma günü gerçekleşti.

MEV İş Sağlığı ve Güvenliği şirketinin açılışını Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı Ömer Baygın, ekranların en fazla izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncuları Erhan Ufuk, dizide “Hüsnü” rolünü canlandıran Adnan Erdoğan ve “İmdat” rolüyle tanıdığımız Levent Çiçek yaptı.

Firma ortaklarından Av. Haşim Akkaya’nın daveti üzerine açılışa katılan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi oyuncularına büyük ilginin oluşu dikkatlerden kaçmadı. Açılışta konuşan Gerede Kaymakamı Yurt ve Belediye Başkanı Baygın, Gerede’ye ilk defa kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği firmasının ilçemize büyüt katkılar sağlayacağını belirttiler ve yeni işyerinin hayırlar getirmesi temennisinde bulundular. Açılışın ardından firma katılımcılara tanıtıldı.


MEV İş Sağlığı ve Güvenliği firmasını açtılar Gerede ilçemize Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ilk ve tek onaylı MEV İş Sağlığı ve Güvenliği şirketinin açılışı Cuma günü gerçekleşti. MEV İş Sağlığı ve Güvenliği şirketinin açılışını Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı Ömer Baygın, ekranların en fazla izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncuları Erhan Ufuk, dizide […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler