Gerede YeniGün Gazetesi
Vadi yalan oldu!

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Gerede’de çekileceği iddiaları üzerine Pana Film’den açıklama geldi.

Pana Film’den yapılan yazılı açıklamada, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin Gerede ilçesinde yapılacağına dair bazı haber sitelerinde ve gazetelerde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Pana Film’den yapılan açıklamada, “Bazı haber sitelerinde yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünün çekimlerinin 20 Nisan ile 25 Nisan tarihleri arasında Gerede’de yapılacağına, bu çekimler için set kurulacağına, çekilecek yeni bölümde Boluluların yer alacağına ve bu konuda yaklaşık 500 kişinin fotoğraflarının çekildiğine dair yayınlanan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.

“Gerede’de Vadi Heyecanı!” Başlığı altında yayınlanan haberlerde şu ifadeler yer almıştı:

Geredeliler büyük bir heyecana şahit olacak. Türk televizyonlarının reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölüm çekimleri için ilçemize geliyor. Dizide oynatılmak üzere Gerede’de 500’ü aşkın kişinin fotoğrafları çekildi. Seçilenler rol alacak.

Geçtiğimiz günlerde 222’nci bölümünü geride bırakan fenomen dizinin yeni bölüm çekimleri Nisan ayı sonunda Gerede ilçemizde yapılacak. 20 ila 25 Nisan tarihleri arasında Gerede’de çekilecek olan yeni bölüm çalışmaları için set kurulacak. Dizide Geredeliler de yer alacak. Edinilen bilgiye göre set çekimi öncesi Gerede’de 500’ü aşkın kişinin fotoğrafları çekildi. Bu kişiler arasından bazılarının dizide rol alacağı öğrenildi. Gerede ilçemizde ahşap fabrikası bulunan ve dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’ın yeni bölüm çekimleri için de Gerede’yi tercih etmesi Geredelileri sevindirdi.


Kurtlar Vadisi Pusu’nun Gerede’de çekileceği iddiaları üzerine Pana Film’den açıklama geldi. Pana Film’den yapılan yazılı açıklamada, “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin Gerede ilçesinde yapılacağına dair bazı haber sitelerinde ve gazetelerde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Pana Film’den yapılan açıklamada, “Bazı haber sitelerinde yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünün çekimlerinin 20 Nisan ile 25 Nisan […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler