Gerede YeniGün Gazetesi
Yeni patron belli oldu!
31 Temmuz 2014 12:38
Font1 Font2 Font3 Font4
Yeni patron belli oldu!

Dün gerçekleşmesi planlanan Geredespor kongresi yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 01 Ağustos 2014 Cuma tarihine ertelendi.

Bu arada başkanlık için bir çok ismin geçtiği Geredespor’da kongre öncesi sıcak saatler yaşandı. Geredespor’un başkanlığına bir kişi talip olurken kamuoyunun yakından tanıdığı bu isim kongre öncesi liste çalışmalarını tamamladı.

Geredespor’da dün gerçekleştirilmesi planlanan olağan kongre geçmiş seçim dönemlerinde olduğu gibi yeterli çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta sonraya yani 01 Ağustos 2014 Cuma tarihine ertelendi. Muhabirlerimiz kongre öncesi Geredespor başkanlığına talip olan tek isme ulaşmayı başardı. Liste çalışmalarını tamamlayan bu isim zaman zaman yaptığı açıklamalar ile öne çıkan kamuoyunun yakından tanıdığı Nazım Göktaş.

Gerede Muhtarlar Derneği gibi önemli bir kurumun başkanlığının yanı sıra Ziraat Odası Başkanlığı ve THY Gerede Temsilciliği görevlerini yürüten Nazım Göktaş, künyesine kendisine yöneltilen ısrarlar sonucu Geredespor Başkanlığı görevini de katmak için adeta gün sayıyor. Geredespor’un Bolu Amatörde lig şampiyonluğuna ulaştığı ve yarı finalde de 3. Lig’in kapısından dönülen kadronun mimarlarından olan Göktaş, bu dönemde kulüp başkanı Mustafa Allar’ın yardımcılığı görevinde bulunuyordu.

Amatör tat vermiyor!

Liste çalışmalarında sona gelen Nazım Göktaş başkandan camianın ve kamuoyunun beklentisi açık. Bolu Amatör Lig’de Geredespor’dan bu sezon şampiyonluk beklenirken, 2 senedir hasret kalınan ve ait olduğu BAL Ligi’ne takımın katılması isteniyor. Aldığı sorumlulukların ardından başladığı işi yarım bırakmayan Göktaş’ın bu işi de yarım bırakmayacağına taraftarlar çok inanıyor. 01 Ağustos Cuma günü yapılacak kongrede tek başına başkanlık için yarışmasına kesin gözüyle bakılan Göktaş, büyük ihtimalle önümüzdeki sezon Geredespor’un yeni patronu olacak.

Yeni patron belli oldu! Yazısına 2 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa