Gerede YeniGün Gazetesi
Yine Allar yine ani baskın!
1 Ekim 2014 19:18
Font1 Font2 Font3 Font4
Yine Allar yine ani baskın!

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Cumartesi günü Bahçelievler Mahallesi’ne ani bir çıkarma yaptı. Habersiz ziyaretleriyle çalışmaları an itibariyle gören ve bu davranışı ile halkın takdirini kazanan Başkan Allar, sabahın ilk ışıklarında yaptığı ani baskında Bahçelievler Mahallesi’nin eksikliklerini yerinde inceledi. Vatandaşlarla da bir araya gelen Allar, sorunları yerinde dinleyerek sorunların çözümü için çalışmaların hemen başlayacağını söyledi.

Yeni proje sinyali

Bahçelievler Mahallesi’nin yollarını beğenmediğini burada ifade eden Allar, “Bahçelievler Mahallemizin tüm yollarını yenilemek için maddi gücümüz fazlasıyla var. Hemen şimdi yollarımızın yapımına başlayabiliriz. Ancak mahallemizde doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Vatandaşımızın parasını çöpe atmak gibi bir lüksümüz yok bizim. Vatandaşımızın parasını hizmet için harcamak durumundayız. Bu nedenle mahallemizin doğalgaz çalışmaları tamamlandıktan sonra burada büyük bir asfalt çalışması başlatacağız. Yine hızla gelişmekte olan Bahçelievler Mahallemiz için önemli projelerimiz hazırlanıyor. Bu projeleri de zamanı geldiğinde halkımızla paylaşacağız.”dedi.

Bahçelievler Mahallesi’nde halkın büyük sevgisiyle karşılaşan Başkan Allar’ın doğalgaz çalışmalarını incelediği esnada çalışan işçilere, “Elinizi çabuk tutun, halk bizden hizmet bekliyor. Yolları yenileyeceğiz daha”sözlerini sarf etmesi dikkatlerden kaçmadı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa